243 школа міста Києва

Юля Коваленко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Коли буде обладнано просте укриття ЗЗСО #243 школи міста Києва Подільського району вентиляційною системою та туалетом, а також засобами зв'язку (наразі змушені констатувати відсутність інтернету)?.

Надайте скан копію акту перевірки стану школи на предмет відповідності простого укриття цієї школи вимогам законодавства.

На жаль, школа як 2 місяці працює очно, а туалетом та вентиляційною системою просте укриття 243 школи міста Києва і досі не забезпечено.
На жаль, повітряні тривоги іноді тривають більше 1 години. Діти не взмозі витримати ту задуху, яка там, окремим діткам все доволі частіше стає погано, і терпіти неможливість сходити в туалет це складно, особливо для початкових класів.

З повагою,

Юля Коваленко

Юля Коваленко

Доброго дня!
На мій запит у встановлений термін не надійшла відповідь, у тому числі проміжна.

Очікую на відповідь.

З повагою,

Юля Коваленко

Подільська районна державна адміністрація,

Доброго дня!
Ваш попередній запит не надходив на електронну адресу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації. Будь ласка, повторіть запит.
Тел. Для довідок 4852376
З повагою
Подільська РДА м.Києвa.

показати цитоване