319СкаргаВодоканалЛічильник

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Щербата Наталя Михайлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Щербата Наталя Михайлівна

Доброго дня!
1. Вінницька обласна рада (ВОР)
2. Голові ВОР
вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050, тел. (0432) 61 44 41, факс (0432) 53 00 54, [email address]

звертається: Щербата Наталя Михайлівна, людина з інвалідністю 2 групи, посвідчення водія ВХК 454298, видане 19.08.22 ТСЦ 546
21005, м. Вінниця, житло (квартира) з присвоєною адресою

319СкаргаВодоканалЛічильник

Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Я вимагаю застосування та виконання, при розгляді та вирішенні цього звернення, приписів Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод (ЄКПЛ) та рішень Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ) як національного закону та джерел національного права відповідно.
Відповідно до закону України “Про електронні довірчі послуги”,
“Стаття 1. Визначення термінів
У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:
12) електронний підпис - електронні дані, які додаються підписувачем до інших електронних даних або логічно з ними пов’язуються і використовуються ним як підпис;
13) електронні дані - будь-яка інформація в електронній формі”.
Цей припис права означає, що вільне обрання форми, змісту та вигляду електронного підпису є виключним правом людини (підписувача), і жодний чиновник не вправі обмежувати її в цьому праві, включно не вправі визначати, яким саме має бути електронний підпис дописувача.
Відповідно до однієї з сучасних наукових енциклопедій, «На сьогодні ВИКОРИСТОВУЮТЬ такі види Е.п.: 1) простий текстовий підпис в електронному листі; 2) активація на веб-сайті відповідного напису або встановлення в запропонованому пункті меню сайту «прапорця», що означає намір взяти на себе певні зобов’язання; 3) цифрове зображення відсканованого рукописного підпису, який приєднується до електронного документа; 4) особистий ідентифікаційний номер PIN-код (скор. від англ. Personal Identification Number — особистий номер); 5) код, що його автор повідомлення використовує для ідентифікації самого себе; 6) особистий біометричний ідентифікатор (напр., відбиток пальця чи сітківки ока); 7) електронний цифровий підпис, що створюється шляхом використання криптографічного відкритого ключа» («Фармацевтична енциклопедія»).
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом (найпоширенішим в практиці), відповідним приписам ст.ст.1.12), 1.13) закону України “Про електронні довірчі послуги”, шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме мого власноручного підпису, виконаного особисто мною машинописним «Щербата».
Місцем мого проживання є житло (квартира) в м. Вінниці з присвоєною адресою, яка є моєю конфіденційною інформацією і, за приписами Конституції України, не підлягає збиранню та використанню.
Цей лист містить звернення з метою реалізації та захисту моїх прав людини.
Цей лист містить запити на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить запити на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить заяви, включно на отримання інформації, необхідної для реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить звернення про захист моїх порушених прав.
І. Факти
1. Ще 04.10.23 я подала до КП "Вінницяоблводоканал" листа 260Перерахунок і просила, серед іншого, зробити перерахунок вартості централізованого водопостачання та водовідведення в моєму помешканні на фактичний склад сім'ї з моменту смерті батьків. Додала до листа 2 свідоцтва про смерть батьків.
1.1. В порушення приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5, КП "Вінницяоблводоканал" не підтвердило отримання мого електронного листа за призначенням.
2. Не маючи жодної відповіді (до сьогодні!), але знову отримавши черговий рахунок з астрономічними цифрами нарахувань, 19.10.23 я зателефонувала до КП "Вінницяоблводоканал" для з'ясування долі мого листа. За телефоном 610166 мені пояснили, що не будуть робити перерахунок, оскільки в мене стоїть лічильник, а я, така-сяка, не подаю його показники, і тому такі великі нарахування.
3. Однак, 28.07.2003 р. КП "Вінницяоблводоканал", за участі головного інженера ЖЕК «Уют» Коваленка К.Б., встановило в квартирі та опломбувало придбаний за мої власні кошти водолічильник, про що контролер КП №8 Лозовецький І.В. вручив нам акта. В акті вказана дата повірки лічильника через 2 роки, 28.07.2005 р.
4. Ні 28.07.2005 р., ні за весь час надання послуг водопостачання КП "Вінницяоблводоканал" ніколи не обслуговувало мого лічильника, не перевіряло його, не ремонтувало і не повіряло, хоча це входило і в його обов'язки, і в оплату послуг. Родина неодноразово зверталась до підприємства за перевіркою, обслуговуванням та повіркою лічильника, але даремно.
5. Протягом 2016-2017 я неодноразово писала офіційні листи КП "Вінницяоблводоканал" з вимогою повірити лічильник, але протягом 2х років вони залишались без реагування. Лише в червні 2017 року КП направило, нарешті, майстра, який зняв лічильника, поклав замість нього на трубу заглушку (фото додається) і забрав його, повідомивши, що на повірку.
6. 27.06.17 КП "Вінницяоблводоканал" повідомило мені, що лічильник зданий на перевірку у власну лабораторію підприємства 20.06.17, і того ж дня він перевірений і списаний як непридатний. Лічильник чомусь назад не встановили, хоча його повірку так ніхто і не робив. Новий лічильник КП "Вінницяоблводоканал" теж до сьогодні мені не встановило.
7. На практиці це дало можливість КП "Вінницяоблводоканал" нараховувати нам астрономічні цифри на начебто надані послуги – ось така собі СХЕМА з обкрадання людей.
8. Вражена почутою інформацією, я повідомила в тій же телефонній розмові 19.10.23, що давним-давно КП "Вінницяоблводоканал" зняло у мене лічильника і не поклало взамін нового і не повернуло на місце старого. У відповідь почула, що такої інформації у КП "Вінницяоблводоканал" немає. До того ж, повідомили, новий лічильник води оплачує споживач, і в КП "Вінницяоблводоканал" він коштує від 500 грн. і більше (на ринку – 380-400 грн.!).
9. Того ж дня 19.10.23 я подала до КП "Вінницяоблводоканал" листа 290Лічильник (за телефонною інформацією управління діловодства КП "Вінницяоблводоканал", лист зареєстрований за вх. №736 від 19.10.23) і, серед іншого, просила (цитата):
«7. Прошу негайно, не пізніше ТРЬОХ ДІБ:
7.1. Встановити у мене в квартирі за рахунок КП "Вінницяоблводоканал" та опломбувати новий лічильник води замість знятого.
7.2. При неможливості із ЗАКОННИХ ПІДСТАВ встановити у мене в квартирі новий лічильник води замість знятого прошу встановити назад мій безпідставно знятий лічильник та знову опломбувати його.
7.3. Повідомити мені дату та час направлення до мене майстра для встановлення та опломбування лічильника» (кінець цитати).
10. В тому ж листі 290Лічильник я подала 5 запитів на доступ до публічної інформації, 5 заяв про надання мені інформації, необхідної для реалізації та захисту моїх прав людини, 5 запитів про надання моїх персональних даних, і просила надати (цитата):
«8.1. Правові підстави непроведення обслуговування, перевірки, ремонту, повірки, заміни водолічильника в моєму помешканні протягом понад 20 років – з 29.07.2003 р. по даний час.
8.2. Фактичні причини непроведення обслуговування, перевірки, ремонту, повірки, заміни водолічильника в моєму помешканні протягом понад 20 років – з 29.07.2003 р. по даний час.
8.3. Назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та електронні адреси усіх посадових осіб КП "Вінницяоблводоканал", відповідальних за обслуговування, перевірку, ремонт, повірку, заміну водолічильника в моєму помешканні протягом понад 20 років – з 29.07.2003 р. по даний час.
8.4. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
8.5. Належно засвідчену факсимільну цифрову (електронну) копію (фотокопію з оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації» (кінець цитати).
До листа я додала фото заглушки, встановленої майстром КП "Вінницяоблводоканал" на місці знятого лічильника.
10.1. В порушення приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5, КП "Вінницяоблводоканал" не підтвердило отримання мого електронного листа за призначенням.
11. Ні протягом 3х діб, ні до сьогодні мої порушені права не поновлені, жодна відповідь та запитана інформація мені не надані. Водночас, 25.10.23 КП "Вінницяоблводоканал" надіслало мені на домашню та електронну адреси листи-відповіді за двома іншими моїми листами від 19.10.23.
12. Я 01.11.23 змушена була знову подати до КП "Вінницяоблводоканал" листа 290-1ЛічильникПОВТОРНО з повторними тими ж вимогами, але даремно: результат такий самий, тобто, відсутній. За телефонною інформацією управління діловодства КП "Вінницяоблводоканал", лист зареєстрований за вх. №736 від 01.11.23.
12.1. В порушення приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5, КП "Вінницяоблводоканал" не підтвердило отримання мого електронного листа за призначенням.
12.2. Я неодноразово намагалась в телефонному режимі з'ясувати долю двох вказаних листа, але завжди у відповідь чула лише зневагу, хамство, грубість і кидання трубки. До сьогодні мені нічого невідомо з поставлених мною питань.
13. Наскільки мені відомо, за законом усі постачальники житлово-комунальних послуг встановлюють, обслуговують, перевіряють, ремонтують, повіряють, замінюють засоби обліку в побутових споживачів за власний рахунок. І газо- та електропостачальники сумлінно виконують цей припис права, а от монополісту КП "Вінницяоблводоканал" плювати і на закон, і на людей.
14. Наведені факти є неприхованим зловживанням правами КП "Вінницяоблводоканал", забороненим ст.17 Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод.
ІІ. Повідомлення
15. Повідомляю ВОР та її керівника про вчинені порушення для негайного адекватного реагування та усунення цих порушень за власною ініціативою.
ІІІ. Вимоги
А. Про вчинення дій – скарга та заява
16. Прошу ВОР та її керівника:
16.1. Провести перевірку та службове розслідування наведених фактів та встановити усіх посадових осіб КП "Вінницяоблводоканал", відповідальних за вказані тут порушення.
16.2. Надати мені усі матеріали перевірки та службового розслідування наведених в цьому листі фактів.
16.3. Повідомити мені усіх посадових осіб КП "Вінницяоблводоканал", відповідальних за вказані тут порушення, включно щодо мене як потерпілої.
16.4. Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб ВОР, яким доручений розгляд та вирішення цієї скарги.
16.5. Витребувати від КП "Вінницяоблводоканал" усі запитані мною документи та негайно надати їх мені.
16.6. Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб ВОР, яким доручена перевірка цього листа.
16.7. Завчасно повідомити мені час та місце розгляду цієї скарги.
16.8. Розглянути та вирішити цю скаргу в моїй присутності та за моєї участі невідкладно, але не пізніше встановленого законом 15-денного строку.
16.9. Негайно поновити мої порушені права шляхом забезпечення:
16.9.1. встановлення та опломбування в моєму помешканні силами КП "Вінницяоблводоканал" за власний рахунок нового лічильника води на заміну знятого, а при неможливості зробити це із ЗАКОННИХ ПІДСТАВ – встановлення назад та опломбування мого безпідставно знятого лічильника;
16.9.2. надання мені КП "Вінницяоблводоканал" усієї запитаної, але ненаданої інформації.
16.10. Притягти до встановленої законом відповідальності усіх посадових осіб КП "Вінницяоблводоканал", відповідальних за наведені тут факти порушень.
16.11. Надати мені усі рішення ВОР про притягнення до встановленої законом відповідальності усіх посадових осіб КП "Вінницяоблводоканал", відповідальних за наведені тут факти порушень.
16.12. Стягнути на мою користь солідарно з КП "Вінницяоблводоканал" та його керівника за наведені тут факти порушень 113 620,8 грн, включно:
16.12.1. Майнову шкоду в розмірі 1 073,6 х 3 = 3 220,8 грн. вартості складення листів 290Лічильник, 290-1ЛічильникПОВТОРНО та цієї скарги, обрахованої за аналогією права про оплату праці адвоката при наданні ним безоплатної правової допомоги.
16.12.2. Немайнову (моральну) шкоду в розмірі 2 000 грн. за протиправне, в порушення приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5, непідтвердження КП "Вінницяоблводоканал" до сьогодні отримання 2х моїх електронних листів за призначенням: 290Лічильник від 19.10.23 та 290-1ЛічильникПОВТОРНО від 01.11.23.
16.12.3. Немайнову (моральну) шкоду за 20-річну бездіяльність щодо обслуговування, перевірки, ремонту, повірки та заміни на новий мого лічильника в розмірі 20 000 грн.
16.12.4. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання вчасно відповідей на 5 запитів на доступ до публічної інформації про себе в кожному з 2х моїх листів, в розмірі 850 грн. х 5 х 2 = 8 500 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від ненадання публічної інформації – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення. Очевидно, що потерпілий більше потерпає від вчиненого проти нього порушення, ніж суспільство загалом.
16.12.5. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання запитаної 5ма запитами публічної інформації про себе в кожному з 2х моїх листів, в розмірі 850 грн. х 5 х 2 = 8 500 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від ненадання публічної інформації – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення.
16.12.6. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання запитаних 5ма запитами моїх персональних даних в кожному з 2х моїх листів, в розмірі 5 100 грн. х 5 х2 = 51 000 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від ненадання людині персональних даних – штраф в МІНІМАЛЬНІЙ сумі 5 100 грн. (і до 17 000 грн.) стягується з порушника-посадовця в дохід бюджету за перший факт такого порушення.
16.12.7. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання відповідей на 6 заяв про надання інформації про себе, необхідної для реалізації та захисту моїх прав людини, в кожному з 2х моїх листів, в розмірі 850 грн. х 6 х 2 = 10 200 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від порушення приписів про розгляд та вирішення звернень громадян – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення.
16.12.8. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання запитаної 6ма заявами про надання мені інформації про себе, необхідної для реалізації та захисту моїх прав людини, в кожному з 2х моїх листів, в розмірі 850 грн. х 6 х 2 = 10 200 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від порушення приписів про розгляд та вирішення звернень громадян – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення.
16.13. Надати мені усі ухвалені за цим листом рішення ВОР.
16.14. Оприлюднити офіційно на сайті ВОР усі ухвалені за цим листом рішення.
16.15. Надати мені прямі інтернет-лінки на офіційне оприлюднення на сайті ВОР усіх ухвалених за цим листом рішень.
16.16. Надати мені письмову відповідь на цього листа.
Б. Про надання первинної правової допомоги
17. Прошу ВОР та її керівника надати мені первинну правову допомогу у формі складення щонайменше 58 скарг від мого імені як потерпілої та жертви:
17.1. до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (УПЛ) – щонайменше 54 скарги про складення та подання до суду протоколів про адміністративні порушення, вчинені відповідальними посадовими особами КП "Вінницяоблводоканал", та/чи вжиття заходів реагування, а саме:
17.1.1. про ненадання вчасно відповідей на 5 запитів в кожному з 2х моїх листів на доступ до публічної інформації про себе – 10 скарг;
17.1.2. про ненадання вчасно інформації на 5 запитів в кожному з 2х моїх листів на доступ до публічної інформації про себе – 10 скарг;
17.1.3. про ненадання вчасно доступу до моїх персональних даних на 5 запитів в кожному з 2х моїх листів – 10 скарг;
17.1.4. про ненадання вчасно відповідей на 6 заяв в кожному з 2х моїх листів про надання інформації про себе – 12 скарг;
17.1.5. про ненадання вчасно інформації на 6 заяв в кожному з 2х моїх листів про надання інформації про себе – 12 скарг;
17.2. до Вінницької обласної військової адміністрації – 1 скаргу про поновлення моїх порушених прав та про притягнення до встановленої законом відповідальності усіх посадових осіб КП "Вінницяоблводоканал", відповідальних за наведені тут факти порушень;
17.3. до НКРЕКП – 1 скаргу про поновлення моїх порушених прав та про притягнення, за наведені тут факти порушень, КП "Вінницяоблводоканал" та його відповідальних посадових осіб до встановленої законом відповідальності,
17.4. до Антимонопольного комітету – 1 скаргу про поновлення моїх порушених прав та про притягнення, за наведені тут факти порушень, КП "Вінницяоблводоканал" та його відповідальних посадових осіб до встановленої законом відповідальності,
17.5. до відповідального міністерства – 1 скаргу про поновлення моїх порушених прав та про притягнення, за наведені тут факти порушень, КП "Вінницяоблводоканал" та його відповідальних посадових осіб до встановленої законом відповідальності.
17.6. Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб ВОР, яким доручено складення мені цих скарг.
17.7. Складені тексти (проекти) цих скарг надіслати мені на електронну адресу, з якої отриманий цей лист.
В. Про надання інформації
18. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації та захисту моїх прав людини, мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), забезпечує реалізацію моїх конституційних прав, свобод і обов'язків; необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
18.1. Яким приписом права (закон тощо) передбачено, що усі постачальники житлово-комунальних послуг встановлюють, обслуговують, перевіряють, ремонтують, повіряють, замінюють засоби обліку в побутових споживачів за власний рахунок?
18.1.1. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
18.2. Назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб ВОР, яким доручена перевірка цього листа.
18.3. Надати мені усі матеріали перевірки та службового розслідування наведених в цьому листі фактів.
18.4. Повідомити мені усіх посадових осіб КП "Вінницяоблводоканал", відповідальних за вказані тут порушення, включно щодо мене як потерпілої.
18.5. Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб ВОР, яким доручений розгляд та вирішення цієї скарги.
18.6. Завчасно повідомити мені час та місце розгляду цієї скарги.
18.7. Надати мені усі ухвалені за цим листом письмові рішення ВОР.
18.8. Надати мені прямі інтернет-лінки на офіційне оприлюднення на сайті ВОР усіх ухвалених за цим листом рішень.
18.9. Надати мені письмову відповідь на цього листа.
18.10. ВТРЕТЄ – Повідомити мені дату та час направлення до мене майстра КП "Вінницяоблводоканал" для встановлення та опломбування лічильника.
18.11. ВТРЕТЄ – Повідомити мені правові підстави непроведення обслуговування, перевірки, ремонту, повірки, заміни водолічильника в моєму помешканні протягом понад 20 років – з 29.07.2003 р. по даний час.
18.12. ВТРЕТЄ – Повідомити мені фактичні причини непроведення обслуговування, перевірки, ремонту, повірки, заміни водолічильника в моєму помешканні протягом понад 20 років – з 29.07.2003 р. по даний час.
18.13. ВТРЕТЄ – Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та електронні адреси усіх посадових осіб КП "Вінницяоблводоканал", відповідальних за обслуговування, перевірку, ремонт, повірку, заміну водолічильника в моєму помешканні протягом понад 20 років – з 29.07.2003 р. по даний час.
18.14. ВТРЕТЄ – Повідомити мені вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації кожного з 2х моїх листів 290Лічильник та 290-1ЛічильникПОВТОРНО.
18.15. ВТРЕТЄ – Надати мені належно засвідчену факсимільну цифрову (електронну) копію (фотокопію з оригіналу) кожного з 2х моїх листів 290Лічильник та 290-1ЛічильникПОВТОРНО з реквізитами їх вхідної реєстрації.
18.16. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
18.17. Належно засвідчену факсимільну цифрову (електронну) копію (фотокопію з оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.
19. Якщо цей лист пересилатиметься належному адресату, прошу надати мені повну назву такого адресату, його поштову та електронну адреси та документальні докази факту, часу та способу надсилання (вручення) цього листа за належністю.
20. Для уникнення непорозумінь та різнопрочитань прошу при наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Відповідно до ст.7 закону України «Про інформацію»: «2. Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».
Порядок засвідчення копій документів визначений Національним стандартом України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2020).
Відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів:
- слів «Згідно з оригіналом» (без лапок),
- найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її власного імені та прізвища,
- дати засвідчення копії.
У випадках, визначених законодавством, копії документів засвідчують відбитком печатки юридичної особи, структурного підрозділу (служби діловодства, служби кадрів, бухгалтерії тощо) юридичної особи або печатки «Для копій».
Приклад:
Згідно з оригіналом
Менеджер із персоналу Особистий підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
Дата Відбиток печатки
Відмітку про засвідчення копії документа проставляють нижче реквізиту «Підпис» на лицьовому боці останнього аркуша копії документа.
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Різні документи, які не складають єдиного цілісного документу, між собою не зшиваються.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в цифрових (електронних) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів) – сканованих копіях документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів), належно засвідчених відповідно до приписів пункту 5.26 ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, прошу надати мені на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
Оскільки сервіс Доступ до правди не надає заявнику опції приєднання додатків, докази надіслані з моєї приватної конфіденційної адреси на електронну адресу ВОР [email address] листом 319СкаргаВодоканалЛічильникДокази, а саме: мої листи 290Лічильник та 290-1ЛічильникПОВТОРНО.
09.11.23
Підпис: Н.М. Щербата
З повагою,

Щербата Наталя Михайлівна

Відділ звернень та доступу до публічної інформації, Вінницька обласна рада

1 Attachment

Щербата Наталя Михайлівна

Доброго дня!
1. Вінницька обласна рада (ВОР)
2. Голові ВОР
вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050, тел. (0432) 61 44 41, факс (0432) 53 00 54, [email address]

звертається: Щербата Наталя Михайлівна, людина з інвалідністю 2 групи, посвідчення водія ВХК 454298, видане 19.08.22 ТСЦ 546
21005, м. Вінниця, житло (квартира) з присвоєною адресою

319-1СкаргаВодоканалЛічильникСуд

Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Я вимагаю застосування та виконання, при розгляді та вирішенні цього звернення, приписів Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод (ЄКПЛ) та рішень Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ) як національного закону та джерел національного права відповідно.
Відповідно до закону України “Про електронні довірчі послуги”,
“Стаття 1. Визначення термінів
У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:
12) електронний підпис - електронні дані, які додаються підписувачем до інших електронних даних або логічно з ними пов’язуються і використовуються ним як підпис;
13) електронні дані - будь-яка інформація в електронній формі”.
Цей припис права означає, що вільне обрання форми, змісту та вигляду електронного підпису є виключним правом людини (підписувача), і жодний чиновник не вправі обмежувати її в цьому праві, включно не вправі визначати, яким саме має бути електронний підпис дописувача.
Відповідно до однієї з сучасних наукових енциклопедій, «На сьогодні ВИКОРИСТОВУЮТЬ такі види Е.п.: 1) простий текстовий підпис в електронному листі; 2) активація на веб-сайті відповідного напису або встановлення в запропонованому пункті меню сайту «прапорця», що означає намір взяти на себе певні зобов’язання; 3) цифрове зображення відсканованого рукописного підпису, який приєднується до електронного документа; 4) особистий ідентифікаційний номер PIN-код (скор. від англ. Personal Identification Number — особистий номер); 5) код, що його автор повідомлення використовує для ідентифікації самого себе; 6) особистий біометричний ідентифікатор (напр., відбиток пальця чи сітківки ока); 7) електронний цифровий підпис, що створюється шляхом використання криптографічного відкритого ключа» («Фармацевтична енциклопедія»).
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом (найпоширенішим в практиці), відповідним приписам ст.ст.1.12), 1.13) закону України “Про електронні довірчі послуги”, шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме мого власноручного підпису, виконаного особисто мною машинописним «Щербата».
Місцем мого проживання є житло (квартира) в м. Вінниці з присвоєною адресою, яка є моєю конфіденційною інформацією і, за приписами Конституції України, не підлягає збиранню та використанню.
Цей лист містить звернення з метою реалізації та захисту моїх прав людини.
Цей лист містить запити на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить запити на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить заяви, включно на отримання інформації, необхідної для реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить звернення про захист моїх порушених прав.
А. Про доступ до суду
1. На доповнення моєї скарги 319СкаргаВодоканалЛічильник від 09.11.23, оприлюдненої за посиланням https://dostup.pravda.com.ua/request/319..., при неможливості ІЗ ЗАКОННИХ ПІДСТАВ поновлення ВОР моїх порушених КП "Вінницяоблводоканал" прав, прошу ВОР та її керівника:
1.1. Невідкладно подати до суду позов від мого імені та імені моєї доньки Щербатої Анастасії Віталіївни, людини з інвалідністю з дитинства 2 групи, законним представником якої я є, як родини споживачів-інвалідів, для захисту наших прав людини, порушених КП "Вінницяоблводоканал", а саме:
1.1.1. від нечесної агресивної підприємницької практики, забороненої законом;
1.1.2. на приватне життя, гарантоване ст.8 ЄКПЛ;
1.1.3. неприхованого зловживання правами, забороненого ст.17 ЄКПЛ.
1.2. Включити до позову усі наведені в листі 319СкаргаВодоканалЛічильник від 09.11.23 факти порушень КП "Вінницяоблводоканал".
1.3. Включити до судових позовних вимог усі вимоги про поновлення наших прав, включені до листа 319СкаргаВодоканалЛічильник від 09.11.23.
2. Надати мені належно засвідчені копії усіх документів, поданих від нашого імені до суду та отриманих від суду.
Б. Про надання інформації
3. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації та захисту моїх прав людини, мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), забезпечує реалізацію моїх конституційних прав, свобод і обов'язків; необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
3.1. Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб ВОР, яким доручене складення та подання суду позову для захисту наших прав людини, порушених КП "Вінницяоблводоканал".
3.2. Надати мені належно засвідчені копії усіх документів, поданих від нашого імені до суду та отриманих від суду.
3.3. Надати мені усі ухвалені за цим листом письмові рішення ВОР.
3.4. Надати мені прямі інтернет-лінки на офіційне оприлюднення на сайті ВОР усіх ухвалених за цим листом рішень.
3.5. Надати мені письмову відповідь на цього листа.
3.6. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
3.7. Належно засвідчену факсимільну цифрову (електронну) копію (фотокопію з оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.
4. Якщо цей лист пересилатиметься належному адресату, прошу надати мені повну назву такого адресату, його поштову та електронну адреси та документальні докази факту, часу та способу надсилання (вручення) цього листа за належністю.
5. Для уникнення непорозумінь та різнопрочитань прошу при наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Відповідно до ст.7 закону України «Про інформацію»: «2. Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».
Порядок засвідчення копій документів визначений Національним стандартом України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2020).
Відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів:
- слів «Згідно з оригіналом» (без лапок),
- найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її власного імені та прізвища,
- дати засвідчення копії.
У випадках, визначених законодавством, копії документів засвідчують відбитком печатки юридичної особи, структурного підрозділу (служби діловодства, служби кадрів, бухгалтерії тощо) юридичної особи або печатки «Для копій».
Приклад:
Згідно з оригіналом
Менеджер із персоналу Особистий підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
Дата Відбиток печатки
Відмітку про засвідчення копії документа проставляють нижче реквізиту «Підпис» на лицьовому боці останнього аркуша копії документа.
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Різні документи, які не складають єдиного цілісного документу, між собою не зшиваються.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в цифрових (електронних) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів) – сканованих копіях документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів), належно засвідчених відповідно до приписів пункту 5.26 ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, прошу надати мені на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
Оскільки сервіс Доступ до правди не надає заявнику опції приєднання додатків, докази надіслані з моєї приватної конфіденційної адреси на електронну адресу ВОР [email address] листом 319-1СкаргаВодоканалЛічильникДокази, а саме: довідки МСЕК мої та доньки, свідоцтво про народження доньки.
14.11.23
Підпис: Н.М. Щербата
З повагою,

Щербата Наталя Михайлівна

Щербата Наталя Михайлівна

Доброго дня!
1. Вінницька обласна рада (ВОР)
2. Голові ВОР
вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050, тел. (0432) 61 44 41, факс (0432) 53 00 54, [email address]

звертається: Щербата Наталя Михайлівна, людина з інвалідністю 2 групи, посвідчення водія ВХК 454298, видане 19.08.22 ТСЦ 546
21005, м. Вінниця, житло (квартира) з присвоєною адресою

319СкаргаВодоканалЛічильникСуд

Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Я вимагаю застосування та виконання, при розгляді та вирішенні цього звернення, приписів Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод (ЄКПЛ) та рішень Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ) як національного закону та джерел національного права відповідно.
Відповідно до закону України “Про електронні довірчі послуги”,
“Стаття 1. Визначення термінів
У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:
12) електронний підпис - електронні дані, які додаються підписувачем до інших електронних даних або логічно з ними пов’язуються і використовуються ним як підпис;
13) електронні дані - будь-яка інформація в електронній формі”.
Цей припис права означає, що вільне обрання форми, змісту та вигляду електронного підпису є виключним правом людини (підписувача), і жодний чиновник не вправі обмежувати її в цьому праві, включно не вправі визначати, яким саме має бути електронний підпис дописувача.
Відповідно до однієї з сучасних наукових енциклопедій, «На сьогодні ВИКОРИСТОВУЮТЬ такі види Е.п.: 1) простий текстовий підпис в електронному листі; 2) активація на веб-сайті відповідного напису або встановлення в запропонованому пункті меню сайту «прапорця», що означає намір взяти на себе певні зобов’язання; 3) цифрове зображення відсканованого рукописного підпису, який приєднується до електронного документа; 4) особистий ідентифікаційний номер PIN-код (скор. від англ. Personal Identification Number — особистий номер); 5) код, що його автор повідомлення використовує для ідентифікації самого себе; 6) особистий біометричний ідентифікатор (напр., відбиток пальця чи сітківки ока); 7) електронний цифровий підпис, що створюється шляхом використання криптографічного відкритого ключа» («Фармацевтична енциклопедія»).
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом (найпоширенішим в практиці), відповідним приписам ст.ст.1.12), 1.13) закону України “Про електронні довірчі послуги”, шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме мого власноручного підпису, виконаного особисто мною машинописним «Щербата».
Місцем мого та доньки Щербатої А.В. проживання є житло (квартира) в м. Вінниці з присвоєною адресою, яка є конфіденційною інформацією і, за приписами Конституції України, не підлягає збиранню та використанню.
Цей лист містить звернення з метою реалізації та захисту моїх прав людини.
Цей лист містить запити на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить запити на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить заяви, включно на отримання інформації, необхідної для реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить звернення про захист моїх порушених прав.
ІІІ. Вимоги
А. Про доступ до суду
1. На доповнення моєї скарги 319СкаргаВодоканалЛічильник, оприлюдненої за посиланням https://dostup.pravda.com.ua/request/319..., при неможливості ІЗ ЗАКОННИХ ПІДСТАВ поновлення ВОР наших порушених КП "Вінницяоблводоканал" прав, прошу ВОР та її керівника:
1.1. Невідкладно подати до суду позов ВОР про захист моїх та моєї доньки Щербатої Анастасії Віталіївни, людини з інвалідністю з дитинства 2 групи, законним представником якої я є, як родини споживачів-інвалідів, прав людини, порушених КП "Вінницяоблводоканал", а саме:
1.1.1. від нечесної агресивної підприємницької практики, забороненої законом;
1.1.2. на приватне життя, гарантоване ст.8 ЄКПЛ;
1.1.3. неприхованого зловживання правами, забороненого ст.17 ЄКПЛ.
1.2. Включити до позову усі наведені в листі 319СкаргаВодоканалЛічильник факти порушень КП "Вінницяоблводоканал".
1.3. Включити до судових позовних вимог усі вимоги про поновлення наших прав, включені до листа 319СкаргаВодоканалЛічильник.
1.4. Надати мені належно засвідчені копії усіх документів, поданих за цим листом до суду та отриманих від суду.
2. При потребі додаткових документів для подання позову до суду усі наявні документи будуть надані на першу ж вимогу.
Б. Про надання інформації
3. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації та захисту моїх прав людини, мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), забезпечує реалізацію моїх конституційних прав, свобод і обов'язків; необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
3.1. Чи існують рішення уповноважених органів влади про запровадження обмежень прав і свобод людини на території Вінницької області, у зв'язку з воєнним станом, що надали право КП "Вінницяоблводоканал" відмовляти в наданні запитаної мною інформації щодо лічильника?
3.1.1. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних рішень.
3.2. Яким законом передбачено, що обмежуватись може лише інформація, але не документ?
3.2.1. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
3.3. Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб ВОР, яким доручене складення та подання суду позову для захисту наших прав людини, порушених КП "Вінницяоблводоканал".
3.4. Надати мені належно засвідчені копії усіх документів, поданих до суду за цим листом та отриманих від суду.
3.5. Надати мені усі ухвалені за цим листом письмові рішення ВОР.
3.6. Надати мені прямі інтернет-лінки на офіційне оприлюднення на сайті ВОР усіх ухвалених за цим листом рішень.
3.7. Надати мені письмову відповідь на цього листа.
3.8. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
3.9. Належно засвідчену факсимільну цифрову (електронну) копію (фотокопію з оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.
4. Якщо цей лист пересилатиметься належному адресату, прошу надати мені повну назву такого адресату, його поштову та електронну адреси та документальні докази факту, часу та способу надсилання (вручення) цього листа за належністю.
5. Для уникнення непорозумінь та різнопрочитань прошу при наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Відповідно до ст.7 закону України «Про інформацію»: «2. Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».
Порядок засвідчення копій документів визначений Національним стандартом України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2020).
Відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів:
- слів «Згідно з оригіналом» (без лапок),
- найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її власного імені та прізвища,
- дати засвідчення копії.
У випадках, визначених законодавством, копії документів засвідчують відбитком печатки юридичної особи, структурного підрозділу (служби діловодства, служби кадрів, бухгалтерії тощо) юридичної особи або печатки «Для копій».
Приклад:
Згідно з оригіналом
Менеджер із персоналу Особистий підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
Дата Відбиток печатки
Відмітку про засвідчення копії документа проставляють нижче реквізиту «Підпис» на лицьовому боці останнього аркуша копії документа.
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Різні документи, які не складають єдиного цілісного документу, між собою не зшиваються.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в цифрових (електронних) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів) – сканованих копіях документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів), належно засвідчених відповідно до приписів пункту 5.26 ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, прошу надати мені на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
15.11.23
Підпис: Н.М. Щербата
З повагою,
Щербата Наталя Михайлівна

Вінницька обласна рада

1 AttachmentВідділ звернень та доступу до публічної інформації, Вінницька обласна рада

1 Attachment

Відділ звернень та доступу до публічної інформації, Вінницька обласна рада

1 Attachment

Інтернет-приймальня,

1 Attachment

Відділ звернень та доступу до публічної інформації, Вінницька обласна рада

1 Attachment

Вінницький МЦ з надання БВПД,

1 Attachment

--
З повагою,

Вінницький місцевий центр з надання безоплатної
вторинної правової допомоги
21021, м. Вінниця, вул. Порика, 29
Т/Ф: (0432) 560180
Внутр. тел.: 33105

Вінницький МЦ з надання БВПД,

1 Attachment

--
З повагою,

Вінницький місцевий центр з надання безоплатної
вторинної правової допомоги
21021, м. Вінниця, вул. Порика, 29
Т/Ф: (0432) 560180
Внутр. тел.: 33105

Вінницький МЦ з надання БВПД,

1 Attachment

--
З повагою,

Вінницький місцевий центр з надання безоплатної
вторинної правової допомоги
21021, м. Вінниця, вул. Порика, 29
Т/Ф: (0432) 560180
Внутр. тел.: 33105

Вінницький МЦ з надання БВПД,

1 Attachment

--
З повагою,

Вінницький місцевий центр з надання безоплатної
вторинної правової допомоги
21021, м. Вінниця, вул. Порика, 29
Т/Ф: (0432) 560180
Внутр. тел.: 33105

Вінницький МЦ з надання БВПД,

1 Attachment

--
З повагою,

Вінницький місцевий центр з надання безоплатної
вторинної правової допомоги
21021, м. Вінниця, вул. Порика, 29
Т/Ф: (0432) 560180
Внутр. тел.: 33105

Вінницький МЦ з надання БВПД,

1 Attachment

--
З повагою,

Вінницький місцевий центр з надання безоплатної
вторинної правової допомоги
21021, м. Вінниця, вул. Порика, 29
Т/Ф: (0432) 560180
Внутр. тел.: 33105