336СкаргаЖилеБудівництво

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Щербата Наталя Михайлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Щербата Наталя Михайлівна

Доброго дня!
1. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України (Мінінфраструктури)
2. Керівнику Мінінфраструктури
01135 Київ, проспект Берестейський, 14, тел. (044) 351-40-35, 351-40-96, 351-49-54
e-mail: [email address]

звертається: Щербата Наталя Михайлівна, людина з інвалідністю 2 групи, посвідчення водія ВХК 454298, видане 19.08.22 ТСЦ 546
21005, м. Вінниця, житло

336СкаргаЖилеБудівництво

Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом (найпоширенішим в практиці), відповідним приписам ст.ст.1.12), 1.13) закону України “Про електронні довірчі послуги”, шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме мого власноручного підпису, виконаного особисто мною машинописним способом, у вигляді мого власного прізвища та ініціалів такого вигляду: «Н.М. Щербата».
Місцем мого проживання є житло (квартира) в м. Вінниці з присвоєною адресою, яка є моєю конфіденційною інформацією.
Цей лист містить запити на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить запити на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить заяви, включно про вчинення дій та на отримання інформації, необхідної для реалізації моїх прав людини.
Факти
1. Ще за часів Радянського Союзу закон (зокрема, Основи законодавства Союзу РСР та союзних республік про землю від 13 грудня 1968 року, Основи законодавства Союзу РСР та союзних республік про землю від 28 лютого 1990 року №1251-I) надав землекористувачам та землеволодільцям земельних ділянок усіх цільових призначень право, зокрема, споруджувати ЖИЛІ будинки на цих ділянках. Це право перебралось і в українське національне законодавство: спочатку в Земельний кодекс Української РСР від 18 грудня 1990 року №561-XII, а потім і в чинний дотепер Земельний кодекс незалежної держави Україна від 25 жовтня 2001 року №2768-III у формі його статті 90.1.д) «Права власників земельних ділянок» такого змісту (цитата): «власники земельних ділянок мають право споруджувати ЖИЛІ будинки, виробничі та інші будівлі і споруди». Таке ж право закріплене і в Цивільному кодексі України, і в ряді інших національних законів. Це означає, що щонайменше 55 років (!) кожен українець, наряду з обробкою землі за її цільовим призначенням, має право ще й будувати ЖИТЛОВИЙ будинок на власній землі БУДЬ-ЯКОГО цільового призначення.
1.1. Однак, на практиці це право надається людині ЛИШЕ на землі цільового призначення «Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», код 02.01 за Класифікацією видів цільового призначення земель (нині скасованою), хоча таких кодів там є аж 114!
1.2. 1.2. На земельній ділянці, призначеній для ведення САДІВНИЦТВА, її власнику не дадуть побудувати собі житло. В м. Вінниці, зокрема, НІКОЛИ не видавались дозволи на будівництво житлового будинку на землі для садівництва, і НІКОЛИ нікому не видавались правовстановлюючі документи на право власності на новозбудований на землі для садівництва житловий будинок. І це всупереч не лише ст. 90.1.д) «Права власників земельних ділянок», і його ст.35.3 «Земельні ділянки для садівництва», яка передбачає: «3. Земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо», а й статті 375 «Право власника на забудову земельної ділянки» Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року, №435-IV:
«1. Власник земельної ділянки має право зводити на ній БУДІВЛІ та споруди, створювати закриті водойми, здійснювати перебудову, а також дозволяти будівництво на своїй ділянці іншим особам.
2. Власник земельної ділянки набуває право власності на зведені ним будівлі, споруди та інше нерухоме майно».
1.3. УСІ чиновники в один голос кричать: закон про містобудування цього не дозволяє! навіть паспорт будівельний ніхто не видасть! – ЛИШЕ оформляйте за постановою КМУ від 29 квітня 2015 р. №321 як садовий будинок (навіть якщо він не відповідає критеріям садового), а потім переводьте в житловий! Чи міняйте спочатку цільове призначення землі!
2. У зв'язку з наведеним ще 31.10.23 через сайт Доступ до правди я звернулась до Мінінфраструктури з листом 298ЖилеБудівництво з релевантними запитами/заявами на доступ до публічної інформації, на доступ до моїх персональних даних, на отримання інформації, необхідної для захисту моїх прав людини. Вся переписка за цим листом оприлюднена за посиланням https://dostup.pravda.com.ua/request/298....
2.1. В листі я просила надати мені (цитата):
«2. За якою нормативною процедурою власники земельних ділянок можуть споруджувати ЖИЛІ будинки на землях для САДІВНИЦТВА?
2.1. Якими приписами права врегульоване це питання?
2.2. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
3. Які дії має вчинити людина (ПОКРОКОВО!) для отримання усіх необхідних дозволів для будівництва ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА?
3.1. Якими приписами права врегульоване це питання?
3.2. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
4. За якою нормативною процедурою проводиться державна реєстрація ЖИЛОГО будинку, спорудженого на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА?
4.1. Якими приписами права врегульоване це питання?
4.2. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
5. Які дії має вчинити людина (ПОКРОКОВО!) для державної реєстрації ЖИЛОГО будинку, спорудженого на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА?
5.1. Якими приписами права врегульоване це питання?
5.2. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
6. Які документи мають видати людині уповноважені органи на всіх етапах будівництва ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА?
6.1. Якими приписами права врегульоване це питання?
6.2. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
7. Які документи має подати людина уповноваженим органам і яким саме органам для державної реєстрації права власності ЖИЛОГО будинку, спорудженого на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА?
7.1. Якими приписами права врегульоване це питання?
7.2. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8. Які документи мають видати людині уповноважені органи і які саме органи при державній реєстрації права власності ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА?
8.1. Якими приписами права врегульоване це питання?
8.2. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
9. Які приписи містобудівного законодавства та підзаконних нормативів унеможливлюють, перешкоджають тощо будівництву та узаконенню ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА?
9.1. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
10. Які правовстановлюючі документи, технічна документація тощо містять інформацію (і де саме?) про те, що будинок є а) жилим, чи б) садовим?
10.1. Якими приписами права врегульоване це питання?
10.2. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
11. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
12. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.» (кінець цитати).
3. В порушення приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5, Мінінфраструктури не підтвердило отримання мого електронного листа за призначенням, як я просила.
3.1. Телефоном мені повідомили, що мого листа відкрили та прочитали в Мінінфраструктури 31.10.23 о 9:30, зареєстрували за вх. №1135/0/23-п.
4. Встановлені законами України строки вирішення мого листа спливли, однак, станом на сьогодні жодна відповідь та запитана інформація мені не надані, жодне рішення за листом я не знайшла оприлюдненим на сайті Мінінфраструктури.
Повідомлення
5. Про наведені факти повідомляється Мінінфраструктури та його керівник для вжиття релевантних заходів до негайного припинення наведених порушень та унеможливлення їх в майбутньому.
П Вимоги
А. Про вчинення дій – скарга та заява
6. Прошу Мінінфраструктури та його керівника:
6.1. Провести перевірку та службове розслідування наведених фактів та встановити усіх посадових осіб, відповідальних за вказані тут порушення.
6.2. Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб Мінінфраструктури, яким доручена перевірка цього листа.
6.3. Надати мені усі матеріали перевірки та службового розслідування наведених в цьому листі фактів.
6.4. Повідомити мені усіх посадових осіб Мінінфраструктури, відповідальних за вказані тут порушення, включно щодо мене як потерпілої.Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб Мінінфраструктури, яким доручений розгляд та вирішення цієї скарги.
6.6. Завчасно повідомити мені час та місце розгляду цієї скарги.
6.7. Розглянути та вирішити цю скаргу в моїй присутності та за моєї участі.
6.8. Негайно поновити мої порушені права та забезпечити надання мені Мінінфраструктури усієї запитаної, але ненаданої інформації.
6.9. Притягти до встановленої законом відповідальності усіх посадових осіб Мінінфраструктури, відповідальних за наведені тут факти порушень.
6.10. Надати мені усі рішення Мінінфраструктури про притягнення до встановленої законом відповідальності усіх посадових осіб Мінінфраструктури, відповідальних за наведені тут факти порушень.
6.11. Стягнути на мою користь з усіх посадових осіб Мінінфраструктури, відповідальних за наведені тут факти порушень, 156 147,2 грн., включно:
6.11.1. Майнову шкоду в розмірі 1 073,6 х 2 = 2 147,2 грн. вартості складення листа 298ЖилеБудівництво та цієї скарги, обрахованої за аналогією права про оплату праці адвоката при наданні ним безоплатної правової допомоги.
6.11.2. Немайнову (моральну) шкоду в розмірі 1 000 грн. за протиправне, в порушення приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5, непідтвердження до сьогодні отримання мого електронного листа 298ЖилеБудівництво за призначенням.
6.11.3. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання вчасно відповідей на 28 запитів на доступ до публічної інформації в розмірі 850 грн. х 28 = 23 800 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від ненадання публічної інформації – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення. Очевидно, що потерпілий більше потерпає від вчиненого проти нього порушення, ніж суспільство загалом.
6.11.4. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання запитаної 28ма запитами публічної інформації в розмірі 850 грн. х 28 = 23 800 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від ненадання публічної інформації – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення.
6.11.5. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання запитаних 2ма запитами моїх персональних даних в розмірі 5 100 грн. х 2 = 10 200 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від ненадання людині персональних даних – штраф в МІНІМАЛЬНІЙ сумі 5 100 грн. (і до 17 000 грн.) стягується з порушника-посадовця в дохід бюджету за перший факт такого порушення.
6.11.6. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання відповідей на 28 заяв про надання інформації, необхідної для реалізації та захисту моїх прав людини, в розмірі 850 грн. х 28 = 23 800 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від порушення приписів про розгляд та вирішення звернень громадян – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення.
6.11.7. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання запитаної 28ма заявами про надання мені інформації про себе, необхідної для реалізації та захисту моїх прав людини, в розмірі 850 грн. х 28 = 23 800 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від порушення приписів про розгляд та вирішення звернень громадян – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення.
6.11.8. Немайнову (моральну) шкоду за ненадання мені рішень про відмову в наданні інформації на 28 заяв про надання інформації в розмірі 850 грн. х 28 = 23 800 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від порушення приписів про розгляд та вирішення звернень громадян – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення.
6.11.9. Немайнову (моральну) шкоду за неоприлюднення рішень про відмову в наданні інформації на 28 заяв про надання інформації в розмірі 850 грн. х 28 = 23 800 грн. За орієнтир розрахунку взята оцінка державою суспільної шкоди від неоприлюднення інформації, обов’язкове оприлюднення якої передбачено законами України – штраф в сумі 850 грн. стягується з порушника в дохід бюджету за кожен факт такого порушення.
6.12. Надати мені усі ухвалені за цим листом письмові рішення Мінінфраструктури.
6.13. Оприлюднити офіційно на сайті Мінінфраструктури усі ухвалені за цим листом рішення.
6.14. Надати мені прямі інтернет-лінки на офіційне оприлюднення на сайті Мінінфраструктури усіх ухвалених за цим листом рішень.
6.15. Надати мені письмову відповідь на цього листа.
Б. Про надання первинної правової допомоги
7. Прошу Мінінфраструктури та його керівника:
7.1. Надати мені первинну правову допомогу у формі складення щонайменше 170 скарг від мого як потерпілої та жертви імені до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (УПЛ) про складення та подання до суду протоколів про адміністративні порушення, вчинені відповідальними посадовими особами Мінінфраструктури, та/чи вжиття заходів реагування, а саме:
7.1.1. про ненадання відповідей на 28 запитів на доступ до публічної інформації – 28 скарг;
7.1.2. про ненадання інформації на 28 запитів на доступ до публічної інформації – 28 скарг;
7.1.3. про ненадання мені доступу до моїх персональних даних на 2 запити – 2 скарги;
7.1.4. про ненадання відповідей на 28 заяв про надання інформації – 28 скарг;
7.1.5. про ненадання інформації на 28 заяв про надання інформації – 28 скарг;
7.1.6. про ненадання мені рішень про відмову в наданні інформації на 28 заяв про надання інформації – 28 скарг;
7.1.7. про неоприлюднення рішень про відмову в наданні інформації на 28 заяв про надання інформації – 28 скарг.
7.2. Надати мені первинну правову допомогу у формі складення скарги від мого як потерпілої та жертви імені до КМУ про порушення, вчинені відповідальними посадовими особами Мінінфраструктури щодо мене, та про поновлення моїх порушених прав.
7.3. Повідомити мені назви посад, прізвища, імена та по-батькові, службові телефони та персональні службові електронні адреси усіх посадових осіб Мінінфраструктури, яким доручено складення мені цих скарг.
7.4. Складені тексти (проекти) цих скарг надіслати мені на електронну адресу, з якої отриманий цей лист.
В. Про надання інформації
8. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», ПОВТОРНО прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації та захисту моїх прав людини, мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), забезпечує реалізацію моїх конституційних прав, свобод і обов'язків; необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
8.1. ПОВТОРНО – За якою а) загальною та/чи б) спрощеною нормативною процедурою КОРИСТУВАЧІ земельних ділянок можуть споруджувати ЖИЛІ будинки на землях для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.1.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.1.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.2. ПОВТОРНО – За якою а) загальною та/чи б) спрощеною нормативною процедурою ВЛАСНИКИ земельних ділянок можуть споруджувати ЖИЛІ будинки на землях для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.2.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.2.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.3. ПОВТОРНО – Які органи влади є відповідальними за видачу людині (користувачу та/чи власнику) усіх необхідних дозволів для будівництва за а) загальною та/чи б) спрощеною нормативною процедурою ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.3.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.3.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.4. ПОВТОРНО – До яких відповідальних органів влади зобов'язана звертатись людина (користувач та/чи власник) для отримання кожного з усіх необхідних дозволів для будівництва за а) загальною та/чи б) спрощеною нормативною процедурою ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.4.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.4.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.5. ПОВТОРНО – Які дії має вчинити (ПОКРОКОВО!) людина (користувач та/чи власник) для отримання усіх необхідних дозволів для будівництва ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.5.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.5.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.6. ПОВТОРНО – За якою нормативною процедурою проводиться державна реєстрація ЖИЛОГО будинку, спорудженого на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.6.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.6.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.7. ПОВТОРНО – Які органи влади є відповідальними за державну реєстрацію ЖИЛОГО будинку, спорудженого на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.7.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.7.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.8. ПОВТОРНО – Які дії (ПОКРОКОВО!) має вчинити людина (користувач та/чи власник) для державної реєстрації ЖИЛОГО будинку, спорудженого на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.8.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.8.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.9. ПОВТОРНО – Які документи мають видати людині (користувачу та/чи власнику) уповноважені органи на всіх етапах будівництва ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.9.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.9.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.10. ПОВТОРНО – Які документи має подати людина (користувач та/чи власник) уповноваженим органам і яким саме органам для державної реєстрації права власності ЖИЛОГО будинку, спорудженого на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.10.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.10.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.11. ПОВТОРНО – Які документи мають видати людині (користувачу та/чи власнику) уповноважені органи і які саме органи при державній реєстрації права власності ЖИЛОГО будинку на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.11.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.11.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.12. ПОВТОРНО – Які приписи містобудівного законодавства та підзаконних нормативів унеможливлюють, перешкоджають тощо будівництву та узаконенню ЖИЛОГО будинку людиною (користувачем та/чи власником) на земельній ділянці, призначеній для САДІВНИЦТВА, де вже вирощують сад?
8.12.1. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.13. ПОВТОРНО – Які правовстановлюючі документи, технічна документація тощо містять інформацію (і де саме?) про те, що будинок є а) жилим, чи б) садовим?
8.13.1. ПОВТОРНО – Якими приписами права врегульоване це питання?
8.13.2. ПОВТОРНО – Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
8.14. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
8.15. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.
9. Для уникнення непорозумінь та різнопрочитань прошу надавати відповіді та запитану інформацію ОКРЕМО на кожний один запит (заяву) цього листа та вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається КОЖНА ОКРЕМА відповідь та інформація.
Відповідно до ст.7 закону України «Про інформацію»: «2. Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».
Порядок засвідчення копій документів визначений Національним стандартом України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2020).
Відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів:
- слів «Згідно з оригіналом» (без лапок),
- найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її власного імені та прізвища,
- дати засвідчення копії.
У випадках, визначених законодавством, копії документів засвідчують відбитком печатки юридичної особи, структурного підрозділу (служби діловодства, служби кадрів, бухгалтерії тощо) юридичної особи або печатки «Для копій».
Приклад:
Згідно з оригіналом
Менеджер із персоналу Особистий підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
Дата Відбиток печатки
Відмітку про засвідчення копії документа проставляють нижче реквізиту «Підпис» на лицьовому боці останнього аркуша копії документа.
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Різні документи, які не складають єдиного цілісного документу, між собою не зшиваються.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в цифрових (електронних) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів) – сканованих копіях документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів), належно засвідчених відповідно до приписів пункту 5.26 ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, прошу надати мені на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
20.11.23
Підпис: Н.М. Щербата
З повагою,
Щербата Наталя Михайлівна

Мінінфраструктури, Міністерство інфраструктури України

. -10075/0/2023 20.11.2023.
________________________________________
³: [[FOI #119824 email]]
: 20 2023 . 14:22
: ̳
: - 336

!
1. ̳ , (̳)
2. ̳
01135 , , 14, . (044) 351-40-35, 351-40-96, 351-49-54
e-mail: [email address]

: , 2 , 454298, 19.08.22 546
21005, . ³,

336

.7 , ̳ 11.11.2014 1886/5.
() ( ), ..1.12), 1.13) , , , () , , , : .. .
̳ () . ³ , .
= .
.
, , .

1. (, 13 1968 , 28 1990 1251-I) , , ˲ . : 18 1990 561-XII, 25 2001 2768-III 90.1.) (): ˲ , . , . , 55 (!) , , - .
1.1. , , ( ), 02.01 ( ), 114!
1.2. 1.2. , IJ, . . ³, , Ͳ , Ͳ . . 90.1.) , .35.3 , : 3. , , , , , , 375 16 2003 , 435-IV:
1. IJ˲ , , , .
2. , .
1.3. Ѳ : ! ! 29 2015 . 321 ( ), ! !
2. ' 31.10.23 ̳ 298 / , , , . https://dostup.pravda.com.ua/request/298....
2.1. ():
2. ˲ IJ?
2.1. ?
2.2. , , , - .
3. 䳿 (!) , IJ?
3.1. ?
3.2. , , , - .
4. , , IJ?
4.1. ?
4.2. , , , - .
5. 䳿 (!) , , IJ?
5.1. ?
5.2. , , , - .
6. , IJ?
6.1. ?
6.2. , , , - .
7. , , IJ?
7.1. ?
7.2. , , , - .
8. , IJ?
8.1. ?
8.2. , , , - .
9. , , IJ?
9.1. , , , - .
10. , ( ?) , ) , ) ?
10.1. ?
10.2. , , , - .
11. .
12. ( ) . ( ).
3. .7 , ̳ 11.11.2014 1886/5, ̳ , .
3.1. , ̳ 31.10.23 9:30, . 1135/0/23-.
4. , , , ̳.

5. ̳ .

.
6. ̳ :
6.1. , .
6.2. , , -, ̳, .
6.3. .
6.4. ̳, , . , , -, ̳, .
6.6. .
6.7.  .
6.8. ̳ 񳺿 , .
6.9. ̳, .
6.10. ̳ ̳, .
6.11. ̳, , 156 147,2 ., :
6.11.1. 1 073,6 2 = 2 147,2 . 298 , 㳺 .
6.11.2. () 1 000 . , .7 , ̳ 11.11.2014 1886/5, 298 .
6.11.3. () 28 850 . 28 = 23 800 . 850 . . , , .
6.11.4. () 28 850 . 28 = 23 800 . 850 . .
6.11.5. () 2 5 100 . 2 = 10 200 . ̲ͲͲ 5 100 . ( 17 000 .) - .
6.11.6. () 28 , , 850 . 28 = 23 800 . 850 . .
6.11.7. () 28 , , 850 . 28 = 23 800 . 850 . .
6.11.8. () 28 850 . 28 = 23 800 . 850 . .
6.11.9. () 28 850 . 28 = 23 800 . , 850 . .
6.12. ̳.
6.13. ̳ .
6.14. - ̳ .
6.15. .
.
7. ̳ :
7.1. 170 () , ̳, / , :
7.1.1. 28 28 ;
7.1.2. 28 28 ;
7.1.3. 2 2 ;
7.1.4. 28 28 ;
7.1.5. 28 28 ;
7.1.6. 28 28 ;
7.1.7. 28 28 .
7.2. , ̳ , .
7.3. , , -, ̳, .
7.4. () , .
.
8. ³ ..8, 10 , ..1, 2, 6 , ..32, 34.2 , , , , , , , ; = , , ϲ ( - ), , '; , , ' , , :
8.1. ) / ) ײ ˲ IJ, ?
8.1.1. ?
8.1.2. , , , - .
8.2. ) / ) ˲ IJ, ?
8.2.1. ?
8.2.2. , , , - .
8.3. ( / ) ) / ) , IJ, ?
8.3.1. ?
8.3.2. , , , - .
8.4. ' ( / ) ) / ) , IJ, ?
8.4.1. ?
8.4.2. , , , - .
8.5. 䳿 (!) ( / ) , IJ, ?
8.5.1. ?
8.5.2. , , , - .
8.6. , , IJ, ?
8.6.1. ?
8.6.2. , , , - .
8.7. , , IJ, ?
8.7.1. ?
8.7.2. , , , - .
8.8. 䳿 (!) ( / ) , , IJ, ?
8.8.1. ?
8.8.2. , , , - .
8.9. ( / ) , IJ, ?
8.9.1. ?
8.9.2. , , , - .
8.10. ( / ) , , IJ, ?
8.10.1. ?
8.10.2. , , , - .
8.11. ( / ) , IJ, ?
8.11.1. ?
8.11.2. , , , - .
8.12. , ( / ) , IJ, ?
8.12.1. , , , - .
8.13. , ( ?) , ) , ) ?
8.13.1. ?
8.13.2. , , , - .
8.14. .
8.15. ( ) .
9. () , () .
³ .7 : 2. ͳ , , .
, - ( 4163-2020).
³ ﳿ :
- ( ),
- , , , ,
- ﳿ.
, , ﳿ , ( , , ) .
:

в
³
³ ﳿ ϳ ﳿ .
ϳ . ³ , , .
.
, , ﳿ , : , , , - . : ( ) , , , , , . , , - ﳿ .
г , , .
³ () ( ) , ( ), 5.26 4163-2020, 01.07.2020 144, , . - .
20.11.23
ϳ: ..
,

-------------------------------------------------------------------

, .
[FOI #119824 email]

Is [Міністерство інфраструктури України request email] the wrong address for Freedom of Information requests to ̳ ? If so, please contact us using this form:
https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

! -

-------------------------------------------------------------------

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Міністерство інфраструктури України

2 Attachments

8722/30/-23 : 19.12.2023

:
,

ϳ: ..

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]