Адреса парковки чи стоянки ?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

До нас звернувся наш колективний член - Громадська організація «За рулем».
Яка від КП «Одестранспарксервіс» отримала листа від 28.08.2024 р. №55/05-19, згідно якого комунальне підприємство вимагає громадську організацію протягом 5 робочих днів звернутись до КП «Одестранспарксервіс» із заявою на укладення договору на спеціально відведеній автостоянці, розташованій за адресою вул. Пішонівська (від пров. Пішонівського до спуску Ковалевського).
Уважно розглянувши вказаний лист у нас постало ряд запитань, які потребують вирішення з боку компетентних органів.
Адресою об'єкта нерухомого майна (далі - адреса) є унікальна структурована сукупність реквізитів, що використовуються для ідентифікації об'єкта та визначення місця його розташування на місцевості. Порядок присвоєння адрес об'єктів нерухомого майна затверджується Кабінетом Міністрів України.
З листа КП «Одестранспарксервіс» вбачається, що адреса автостоянки(цілодобової), вказана як вул. Пішонівська (від пров. Пішонівського до спуску Ковалевського) визначена у рішенні Одеської міської ради «Про затвердження Переліку земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси, у новій редакції» від 27.08.2014 №5286-VІ. Цікаво, яке відношення "паркування транспорту" мае до "цілодобової автостоянки", що регламентуються різними Постановами КМ України.
Однак, така адреса не відповідає вимогам чинного законодавства та не може бути використана для ідентифікації автостоянки та визначення її розташування на місцевості.

Прошу надати роз’яснення з відповідним посиланням на норми чинного законодавства:

1) на якій підставі визначені адреси спеціально відведених автостоянок, включених до рішення Одеської міської ради «Про затвердження Переліку земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси, у новій редакції» від 27.08.2014 №5286-VІ.

2) чи відповідає адреса автостоянки вул. Пішонівська (від пров. Пішонівського до спуску Ковалевського) Постанові КМУ «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна».

3) який виконавчий орган відповідальний за визначення адрес у рішенні Одеської міської ради «Про затвердження Переліку земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси, у новій редакції» від 27.08.2014 №5286-VІ.

На кожне питання прошу відповідь надати окремо.

З повагою,

Игорь

Аліна Бєлякова, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

ДЕРЖГЕОКАДАСТР
Документ 220/0/69-24 від 08.04.2024

Аліна Бєлякова, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

ДЕРЖГЕОКАДАСТР
Документ 220/0/69-24 від 08.04.2024