Акт про залиття квартири

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Антон Пінчук, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Антон Пінчук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Якщо балансоутримувач будинку - ЖБК, умисно ухиляється від створення комісії для обстеження наслідків затоплення, виявлення та фіксації причин і не складає Акт про залиття квартири, не усуває у законодавчо надані строки залиття, аварію що трапилася та не повідомляє письмово заявника про причини своєї бездіяльності, про прийняті рішення із зазначенням строку виконання робіт відповідно до вимог Правил.

Чи може у такому разі заявник (потерпіла сторона) самостійно створити комісію із свідків з числа сусідів, для складається відповідного акту залиття, аварії з метою засвідчення факту затоплення квартири та складання опису пошкоджень та зіпсованого майна. При цьому, якщо для встановлення причини залиття в подальшому, обов’язково буде проводитись будівельно-технічне експертне дослідження, про що буде зазначено в рекомендаціях такого Акту про залиття?

З повагою,

Голуб Віра Володимирівна

Департамент будівництва та житлового забезпечення

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]