Амброзія область 2

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єгор Мороз, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Суму коштів яка була витрачена та перелік заходів для боротьби з карантинними рослинами (в тому числі амброзією) виконавчими органами та підпорядкованими їм комунальними підприємствами в 2017 році
2. Щодо кількісних показників виконання Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних організмів на території Дніпропетровської області протягом 2012 – 2026 років - суми коштів виділених на виконання заходів програми в 2016 - 2018 роках(з вказанням суми коштів по кожному з заходів програми)
3. Щодо фактичних досягнень показників вказаних в програмі (очікуваних результатів від виконання заходів) за 2016-2017 роки.

З повагою,

Єгор Мороз

публичной информации сектор, Дніпропетровська обласна державна адміністрація

1 Attachment