Атестація фахівців ІРЦ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Маю загальний педагогічний стаж 15 років.У квітні 2018 року пройшла успішну атестацію , як методист методичного центру та ,як вчитель англійської мови, здобула кваліфікацію "спеціаліст І категорії". З жовтня 2018 року звільнилась з посади методиста та була прийнята на посаду вчителя-дефектолога інклюзивно-ресурсного центру (маю відповідну другу вищу освіту). У квітні 2019 року була у декретній відпустці по догляду за дитиною. Через рік , у квітні 2020 , вийшла з декретної відпустки та у жовтні подала заяву до атестаційної комісії на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії". Сумлінно виконую свої посадові обов'язки. Крім того,неодноразово була залучена спікером до обласного ІППО, як вчитель-дефектолог,де провела цикл лекцій для педагогічних працівників області. Систематично здійснюю методичну допомогу педпрацівникам міста з приводу організації інклюзивного навчання, шляхом проведення семінарів, круглих столів,онлайн зустрічей. За попередній рік підвищила свій фаховий рівень при ІППО,про що свідчать наявні сертифікати(всього 102 години).Запроваджую нестандартні форми роботи під час корекційно-розвиткових занять з дітьми з ООП та роботи з батьками.
Прошу надати роз'яснення з приводу наступного:
"Чи правомірні мої дії?"
"Чи може атестаційна комісія своїм рішенням присвоїти "вищу категорію"?
"Чи може атестаційна комісія встановити невідповідність займаній посаді або пропонувати атестацію , як спеціаліста без категорії на другу,аргументуючи це тим,що в мене недостатньо стажу на займаній посаді.Перша категорія зберігалась до атестації (відповідно положення про атестацію) ,а далі я повинна,як вчитель-дефектолог починати атестуватися з початку?"
"Чи може атестаційна комісія своїм рішенням атестувати мене не на "вищу категорію" , а підтвердити відповідність "І категорії", навіть якщо попередньо я була атестована як методист?"

З повагою,

Інна

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]