Атестація вчителів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :За дипломом я вчитель укр.мови та літ.Маю вищу категорію та звання "старший вчитель". Атестувалася у 2015 році як вчитель за дипломом. Але в 2018 році перейшла в іншу школу, де зараз працюю вчителем музики. Годин укр.мови та літ. мені не дали. Курси на вищу категорію з укр.мови та літ.пройшла у квітні місяці,але моя вища категорія не розповсюджується на інші предмети. В цьому році хотіла атестуватися за дипломом, але мені відмовили, бо немає годин мови.Адміністрація пропонує атестацію з музики на 2 категорію,бо зараз я отримую зарплату як спеціаліст .Курси з музики на вищу категорію пройшла у цьому році.
Відповідно п 3.27 Типового положення про атестацію за мною повинна зберегтися кваліфікаційна категорія і розповсюдитись на музику до наступної атестації, але,що робити, якщо мене не хочуть атестувати через відсутність годин за дипломом?
Прошу пояснити мені чи на даний час зберігається моя категорія,якщо я не проатестована чергово не з моєї вини.Тобто, мені було відмовлено в черговій атестаціі так як у мене немає годин по диплому. Чере це я прострочила свою атестацію . На даний момент години з музики мені оплачують як спеціалісту. В цьому році атестуюся,як вчитель музики на 2 категорію. Чи законно це?

З повагою,

Наталія

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]