Аварiйна ситуацiя 14.05.21 на ТОВ Коксовий завод "Новомет"

Бережна Наталiя Володимирiвна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

5 березня 2021 Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України видало ТОВ "Коксовий завод "Новомет" (код ЕДРПОУ 42031832) дозвіл № 6310137900-00389 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Однією з умов, яка встановлена в дозволі на викиди ТОВ «Коксовий завод «Новомет», є наступна умова.

«Умова 3. До адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру

1. Суб’єкт господарювання повинен направляти повідомлення, як по телефону, так і по факсу (якщо є така можливість) до Міндовкілля та Державній екологічній інспекції як можливо скоріше (на скільки це практично можливо), після того, як відбувається щось з наступного:

— будь-який викид, який не відповідає вимогам Дозволу;
— будь-яка аварія може створити загрозу забруднення повітря або може потребувати екстрених заходів реагування.

2. Суб’єкт господарювання повинен документально фіксувати будь-які аварії, що виникли на підприємстві. У повідомленні, яке направляється до Міндовкілля та Державній екологічній інспекції, повинна наводитися докладна інформація про обставини, які призвели до аварії та про всі прийняті дії для мінімізації впливу на навколишнє середовище та для мінімізації обсягу утворення відходів.

3. Звіт за довільною формою про всі зафіксовані аварії повинен надаватися Міндовкілля та Державній екологічній інспекції. »

14 травня 2021 на підприємстві ТОВ «Коксовий завод «Новомет» сталася аварійна ситуація, яка привела до забруднення атмосферного повітря та викидам, які не відповідають вимогам Дозволу.

Фотографії аварії: https://drive.google.com/drive/folders/1...

Протягом тривалого часу приблизно у 22 годині щось палало навколо коксової батареї.

Враховуючи вищенаведене, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Чи повідомив ТОВ «Коксовий завод «Новомет» Міндовкілля згідно з умовою 3 Дозвілу про аварійну ситуацію, яка склалася 14 травня 2021 о 22 годині навколо коксової батареї?

Якщо так, прошу надати повідомлену ТОВ «Коксовий завод «Новомет» інформацію про обставини, які призвели до аварії та про всі прийняті дії для мінімізації впливу на навколишнє середовище та для мінімізації обсягу утворення відходів.

Прошу надати копію звіту, в якому зафіксована ця аварія, який ТОВ «Коксовий завод «Новомет» надав Міндовкіллю.

З повагою,

Бережна Наталiя Володимирiвна

КОРЕЦЬКА Руслана Олегівна, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

2 Attachments

КОРЕЦЬКА Руслана Олегівна, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

2 Attachments