Балансоутримувач памятки архітектури національного значення.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.на чиєму балансі знаходиться пам’ятка архітектури національного значення Бернардинський Монастир датований 1610 р, охороний №688 ,розташований за адресою Тернопільська обл., смт.Гусятин, вул.. Суходільська 3. Також прошу надати сканкопію підтверджуючих документів щодо взяття на облік балансоутримувачем пам'ятки архітектури з охороним № 688.

2. хто являється власником, на чиєму балансі та хто користується об’єктом , що являється пам’яткою архітектури національного значення Монастирські келії датовані 1610 р, охороний №688/2, розташований за адресою Тернопільська обл., смт.Гусятин, вул.. Суходільська 3.

У разі великого обсягу інформації, відповідь надати в електронному вигляді чітких сканкопій документів .
Також хочу зазначити , що у разі ненадання або надання неповної інформації, оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Сергій

Департамент містобудування та архітектури,

Доброго дня!

Відповідно до Положення про Департамент містобудування та архітектури, питання вказані у Вашому зверненні, не відносяться до компетенції Департаменту. Запитувана інформація у Департаменті відсутня.

З повагою
Департамент містобудування та архітектури

показати цитоване