Безпекова ситуація та оплата послуг

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Майже 10 років назад в будівлі дитячого садочку 214, яке знаходиться за адресою м.Київ, вул.Котельникова 44, коштом батьків були встановлені нові двері та заключено договір про надання послуг компанією "Цифрал-сервіс" на обслуговування домофону задля безпечного перебування дітей у приміщенні установи. Договір був оформлений на одного з батьків. Станом на 01.03.2024 батьки досі оплачують послуги за обслуговування домофону власним коштом, хоча по факту двері є власністю держави й безпекою перебування дітей у приміщенні садочку має опікуватися власник будівлі.
Питання наступного характеру: яким чином можна передати державі оплату за обслуговування домофону? В разі відмови від оплати послуг компанія Цифрал-сервіс знімає все своє обладнання та двері фактично лишаються без замків, відкриті цілодобово. В нинішніх умовах це нонсенс, оскільки в першу чергу стоїть питання безпеки дітей.
Завідуюча садочку та завгосп неодноразово зверталися щодо цього питання в управління освіти. Батьки відмовляються надалі оплачувати обслуговування домофону. Закриття договору призведе до непередбачуваних наслідків.
Прошу надати мені правову основу, якою я можу керуватися при подальших зверненнях в дотичні інстанції, та покроковий план дій для передачі договору обслуговування домофонної системи управлінню освіти.

З повагою,

Олена

Святошинське Управління освіти,

1 Attachment

Доброго дня!
На свій запит я отримала неналежну відповідь. А саме: я просила надати алгоритм дій для передачі договору на обслуговування домофону від фізичної особи до управління освіти Святошинського району, а не запитувала чи передбачені на це кошти. Цікавить чому взагалі державне майно обслуговують батьки вихованців садочку. Прошу надати мені нормальну розгорнуту відповідь на мій запит, а не чергову "відписку".

З повагою,

Олена

Святошинське Управління освіти,

1 Attachment