Безперешкодний доступ Полтавська обл бібліотека

Сергій Мішин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Враховуючи, що обласна бібліотека для дітей - це культурно-освітній та науково-інформаційний заклад. Чи влаштовані у бібліотеці засоби безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщення бібліотеки?
Чим обладнана бібліотека для осіб, які відчувають труднощі при самостійному пересуванні, одержанні послуги, необхідної інформації або при орієнтуванні у просторі, зокрема особи з інвалідністю, особи з тимчасовим порушенням здоров’я, вагітні жінки, особи з дитячими візками? (пандуси, підйомники та платформи для осіб з інвалідністю, звукові системи тощо)
В якому році були виділені кошти на влаштування безбар’єрного доступу для осіб (дітей) з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в обласній бібліотеці для дітей? Надати копію наказу про проведення облаштування.
Коли були проведені роботи по влаштуванню безбар’єрного доступу для осіб (дітей) з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в обласній бібліотеці для дітей?
Яку вартість становили роботи по влаштуванню безбар’єрного доступу для осіб (дітей) з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в обласній бібліотеці для дітей?
Якщо влаштування безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщення бібліотеки не проводилось, чи плануються такі роботи у 2022 році?

З повагою,

Сергій Мішин

Департамент культури і туризму Полтавської ОДА, Полтавська обласна державна адміністрація

1 Attachment

, Foi+request-98497-b11085fd.

--
,
mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]