Безпритульні тварини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Миколаївна Голоднова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Миколаївна Голоднова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Коли у Кривому Розі, у тому числі Інгульці, почнеться робота по вирішенню проблеми з безпритульними тваринами? Масштаб їх множення вражаючий. По вулицях - стаї собак. Що робити людям? багато хто збирається йти на протизаконні дії! Терміново потрібна відповідь влади, бо люди Інгульця збираються відловити тварин й привезти їх до мерії! Для розуміння проблеми- читайте розголоси людей, які звертаються один до одного .
« Я прекрасно розумію що труїти - неправильно. Підкажіть, що робити ??? Саме куди звернутися, щоб дійсно був результат ???»
«Що б ви зробили, якщо б Вас вкусила б дика та хвора на сказ тварина ???»
«Є багато волонтерів які за свої гроші і за пожертви стерилізують тварин і шукають їм будинок. Можу дати посилання на їх сторінки і ви теж зможете допомагати матеріально в стерилізації жівотних»
« Від того, що їх простирилізують проблема не зникне. Якщо вони приїдуть і відловлять і вивезуть - я готовий і фінансово допомогти. Якщо такі є - буду вдячний за контакти»
«Потрібно, можливо, зробити прецедент и побачити реакцію судів, щоб потім коментуваті..Тількі питання, позов до кого, до влади? Хто Несе відповідальність за бездіяльність в цьому питанні ?! …Тоді Що..стріляти ?! Бентежить "мовчання" влади по цієї проблеми , чекаємо горя?! .

З повагою,

Ірина Миколаївна Голоднова

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

Здравствуйте, Foi+request-19060-6989a36c.

--
С уважением,
u mailto:[адресу приховано]