Безвідсоткові позики КП "Управління з організації контролю благоустрою..."

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Котулев Дмитро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Котулев Дмитро

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії письмових заяв на надання безвідсоткових позик, які отримані КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» Дніпровської міської ради від співробітників у 2016 та 2017 роках.

2. Копії договорів на надання безвідсоткових позик співробітникам, які були укладені у КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» Дніпровської міської ради у 2016 та 2017 роках.

Якщо якась інформація, що міститься у таких документах, є на думку міської ради(або її підприємств) конфіденційною, або такою, яка має обмежений доступ, прошу надати копії документів про проведення міськрадою трискладового тесту згідно ЗУ "Про доступ до публічної інформації" до такої інформації.

Звертаю увагу, що за ЗУ "Про доступ до публічної інформації" обмеження доступу діє не до документа, а до інформації(частин документа, який містить інформацію).

У разі відмови надати наявну у міської ради інформацію щодо цього запиту, буду вимушений звернутися зі скаргами до правоохоронних органів та уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

З повагою,

Котулев Дмитро

Управління торгівлі,

2 Attachments