Беззаконні дії Оператор ГРМ АТ "КИЇВОБЛГАЗ"

Олександр Володимирович

Доброго дня ! Чи має право Оператор ГРМ АТ "КИЇВОБЛГАЗ" , до моїх фактично використаних м.куб. газу приводити об’єми природного газу до стандартних умов для здійснення комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачами ? Чи має право АТ "КИЇВОБЛГАЗ" порушувати постанову НКРЕКП №1498 від 23.11.2018 ? Чи правомірна відповідь АТ "КИЇВОБЛГАЗ" на мій запит, щоб зробили мені перерахунок - що постанова №1498 від 23.11.2018 є , але ми її не виконуємо тому , що вона не була оприлюднена в газеті ,,Урядовий кур"єр ?
Що робити мені в такій ситуації ? Мій особовий рахунок № 0800563115.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З повагою Блізнец

Олександр Володимирович.

Добрий день,напишіть ваше прізвище,хто взагалі звертається?

показати цитоване

Олександр Володимирович

Доброго дня! Громадянин України Блізнец Олександр Володимирович . 1962 р.н.

З повагою.

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти