Білогородська школа №2

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1 відповідно до розподілу грошових коштів освітньої субвенції на забезпечення НУШ яка сума виділена для Білогородської школи №2 та на кожного учня-першокласника 2018-2019рр, який навчатиметься по НУШ?

2 скільки перших класів (а відповідно і учнів) набраних на 2018-2019 н.р. навчатимуться по НУШ, а скільки по комерційним програмам (такими як: Росток, Інтелект України та ін.)?

3. чи виділялись суми із освітньої субвенції на ремонти класу для першокласників НУШ та для облаштування робочого місця вчителя (стіл, стілець, ноутбук, флешпамять і т.д.) і чи подавалась заявка про потребу в цих речах директором Білогородської школи №2?

4. скільки мультимедійних та інтерактивних комплектів придбано для першокласників НУШ Білогородської школи №2 та що входить до цих комплектів?

З повагою,

Олена

Відділ освіти К-Святошинської РДА,

1 Attachment

З повагою,
Відділ освіти Києво-Святошинської РДА