Бюджет м.Дніпро на 2018р.

Котулев Дмитро

Заступнику директора департаменту,
начальнику управління фінансів
міської ради м. Дніпро,
О.І. Черкас

Доброго дня!

Згідно п.1 статті 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Публічна інформація у формі відкритих даних - це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання. Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, статті 10-1 цього Закону, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- документ з затвердженим бюджетом м. Дніпро на 2018 рік та додатки до нього (зі змінами від 20.12.2017) у форматі відткритих даних, а саме: .xls, xlsx, у якому вони зберігаються та у якому вони були до друку на принтері, сканування та збереження у незручному для пошуку інформації щодо статей бюджету форматі .pdf
Інформація у такому форматі більш зручна для пошуку необхідної інформації мешканцями міста.

Будь ласка, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: я не запитую, у якому форматі розміщується інформація на сайті міської ради та де шукати документ з бюджетом у форматі .PDF, тому ще це мені відомо.
Я запитую інформацію про Бюджет міста на 2018рік, яка у вас вже є та зберігається у форматі .XLS або у .XLSX- до її розміщення на сайті міської ради.

У 2017 році ви вже надавали бюджет міста у такому форматі, це було дуже зручно для багатьох мешканців, тому сподіваюсь на розуміння у цьому році.

У разі відмови надати наявну у вас, як розпорядника, інформацію, буду вимушений звернутися до правоохороних органів та до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

З повагою,

Котулев Дмитро

Фінансово-економічний Департамент,

3 Attachments

Просимо повідомити про отримання інформації
Дякуємо!