Бюджетні запити Новоград-Волинської ЗОШ № 10

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Брндар, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Брндар

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених у 2020 та 2021 роках з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення закладів середньої освіти міста;

2. В якому обсязі міський бюджет дофінансовує заклади середньої освіти міста;

3. Копію інформації, подання, заяви, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора школи №10 на забезпечення роботи закладу у 2020 та 2021 роках;

4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста в 2020 та 2021 роках школі №10 загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали, ремонт тощо. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?

5. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, в які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2021 року буде закуплено у школі №10? Хто саме відповідає за закупівлю?

7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів, проведення ремонтних робіт за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни.

З повагою,

Олена Бондар

Руслана Жданюк,

3 Attachments

Руслана Жданюк,

3 Attachments