Бюджетне фiнансування гімназії "Київська Русь"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Сканкопiю на бюджетне фiнансування iз розрахунками та розшифровкою по гімназії "Київська Русь" Дарницького району м. Києва на 2020 р. на день отримання листа.

2) Сканкопiю кошторису на 2020 р.
з розрахунками гімназії "Київська Русь" Дарницького району м. Києва на 2020 н.р, станом на дату отримання листа.

3) Сканкопiю штатного розпису( розкладу) iз зазначенням вакантних посад по гімназії "Київська Русь" Дарницького району м. Києва на 2020 н.р. станом на дату отримання листа.

4) Сканкопiю Звiту про надходження та використання коштiв,отриманих за iншими джерелами (форма 4-2д,4-2м) надходжень гімназії "Київська Русь" Дарницького району м. Києва за період з 01 січня 2019 року по день отримання листа.

З повагою, Борис

Борис залишив коментар ()

У разі ненадання або надання неповної інформації, оскаржуватиму бездіяльність розпорядника (управління освіти ДРДА)відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.