Благодійні внески ДНЗ №138 (Київський район) м. Одеси

Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На який рахунок батьки ДНЗ №138 можуть перерахувати кошти, щоб ці кошти надійшли саме у розпорядження садочка для потреби дитини чи групи в цілому

В Постанові від 4 серпня 2000 р. N 1222 Київ «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, Спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» в п.4 зазначено що 4. «Благодійні внески у грошовій формі зараховуються на рахунок "Суми за дорученням". Облік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, ведеться згідно з Порядком, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. N 1295 ( 1295-98-п ) "Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт" (Офіційний вісник України, 1998 р, N 33, ст. 1238, N 46, ст. 1688).»

Також є спеціальний вид зарахувань (код рядка 25020100 - Благодійні внески, гранти та дарунки, отримані бюджетними установами) – це означає, що законом дозволяється зараховувати благодійні внески на спецрахунок у Держказначействі, не створюючи для цього Благодійний Фонд (який не є державною організацією і не має зобов’язань звітувати про отримані доходи та витрати перед батьками та іншими благодійниками).

Тому прошу надати номер спецрахунку для перерахування благодійного внеску на потреби ДНЗ№ 138 у Держказначействі. Або надати інструкцію/лист/постанову для відкриття такого в разі його відсутності.

Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді (а саме у вигляді чітких сканкопій)

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради