Благодійної організації ОЗОШ№73

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яна Іванова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Яна Іванова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Доброго дня. У зв*язку з неповною відповіддю та не наданням копії договору аренди Департаментом осіти Одеської міської ради.
Прошу Вас вжити заходів щодо надання копії договору аренди Благодійної організації ОЗОШ№73 з загальноосвітньою школою №73. Та надати роз*яснення, щодо перебування цієї Піклувальної Ради і її стороніх осіб в школі№73, які не єучасниками освітнього процесу, в час пандемії і карантиних заходів щодо гострореспіраторної інфекції. Також Перебування даних осіб у кабінеті завгоспу (та інших) та використання комп*ютерного обладнаня (державне майно) в своїх цілях. Надати повне роз*яснення щодо пребування Т.Бордун в закладі освіти шоли №73. Також надати сканкопії щодо суми шкільного фонду , який батьки оплачували по класам з 2016 року по 2021 рік. але не було ні разу опридюднено на сайті школи.
Надати сканкопію чітких документів щодо діяльності цієї благодійної організації Піклувальна рАда ОЗОШ№73 у школі №73. Та надати чітке пояснення - що робить ця організаціє у школі понад 7 років з посиланням на законодавство України щодо діяльності та перебування у школі №73 цієї ради.
Так як дана інформація має громадський інтерес, прошу Вас надати інформацію по кожному з пунктів в електронному виді (чітких нерозмитих сканкопій).
Адже згідно Закону «Про звернення громадян» органи влади повинні провести перевірку й прореагувати., тазгідно Закону «Про доступ до публічної інформації» маєте надати те, що у вас є.
Надати список по класам з надходженнями сум коштів за 2016-2021 роки, які здавалися готівкою голові піклувальної ради Т.Ф. Бордун в школі №73, нібито шкільний фонд яким вона керує.
Інформація, що становить суспільний інтерес (суспільно необхідна інформація) (частина друга 13 Закону «Про доступ до публічної інформації»)
Інформація, пов’язана з виконанням особами делегованих повноважень суб’єктів владних повноважень згідно із законом чи договором, включаючи надання освітніх, оздоровчих, соціальних або інших державних послуг (пункт третій частини першої 13 Закону «Про доступ до публічної інформації»). Закон «Про відкритість використання публічних коштів».
З повагою,

Яна Іванова

З повагою,

Яна Іванова

З повагою,

Яна Іванова

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти