Благоустрій дитячих майданчиків та результати аналізів піску ДНЗ 719

Давиденко Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до п.8.1., розділу VIII Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей», обладнання території дошкільного навчального закладу повинно бути справним, за необхідності пофарбованим. Пісочниці на групових майданчиках повинні бути огороджені дерев’яними бортиками висотою не менше 25 см і шириною 15 см. На ніч пісочниці необхідно закривати кришками. Заміна піску проводиться не рідше одного разу на рік. Щоденно перед грою пісок перемішується і злегка зволожується, перекопується, забруднений пісок замінюється на чистий. У теплий період року, з квітня по жовтень, 2 рази протягом всього періоду пісок повинен досліджуватись на наявність яєць гельмінтів.

У зв'язку з вищевикладеним, прошу надати результати аналізів піску з пісочниць в ДНЗ 719 м.Києва (вул.Архітектора Вербицького, 8Б) за 2018-2019 роки.

Також, прошу надати роз'яснення чи мають батьки щорічно проводити роботи з благоустрою дитячих майданчиків (самостійно купляти фарбу та фарбувати ігрові споруди, купляти траву та квіти для озеленення майданчика), або такі роботи/витрати передбачені бюджетом Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації?

Також, прошу надати інформацію, чи можуть батьки звернутись до Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації або Дарницького районного управління освіти з колективною заявою/проханням про демонтаж старих та встановлення нових ігрових споруд на ігровому майданчику групи, або такий запит має надходити від завідуючої ДНЗ?

Заздалегідь дякую за відповідь!

З повагою,

Давиденко Олена

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment