Блокпост

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) чи відповіді на питання згідно з Законом України «Про безоплатну правову допомогу»:

у вашій постанові від 29 грудня 2021 р. № 1455 у пункті 3 (три) в першому абзаці є визначення такого терміну як БЛОКПОСТ і в якому зазначенно:
"блокпост - посилений контрольно-пропускний пункт, який за рішенням військового командування тимчасово встановлюється на вході/виході (в’їзді/виїзді) на територію/з території, де введено воєнний стан і встановлено особливий режим (за винятком державного кордону)...".
У звязку з тим, що воєнний стан введенно по всій території України (УКРАЇНИ), то ніяких блокпостів на території України (УКРАЇНИ) не може бути, але вони є і вони працююють і поліцейські та військові на них у своїй діяльності зсилаються на вашу постанову від 29 грудня 2021 р. № 1456, але і чути не хочуть про вашу постанову від 29 грудня 2021 р. № 1455 і аргументують це тим, що вони виконують накази своїх командирів і що це БЛОКПОСТ і крапка!

Надайте мені будьласка чітку відповідь - чи законні так звані блопости на території України (УКРАЇНИ), якщо відповідно вашої постанови від 29 грудня 2021 р. № 1455 їх не може бути в середені території на якій введенно воєнний стан?
Якщо такі блокпости законні, то будь ласка вкажіть у своїй відповіді законодавчий акт України (УКРАЇНИ) в якому вказанно, що можна встановлювати блокпости в середині території де введенно воєнний стан, а також законодавчій акт, який анулює (відміняє) вашу постанову від 29 грудня 2021 р. № 1455 в якій вказанно, що блокпост - посилений контрольно-пропускний пункт, який ... тимчасово встановлюється на вході/виході (в’їзді/виїзді) на територію/з території, де введено воєнний стан!

З повагою,

Дмитро

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

Дякую за своєчасну та чесну відповідь!

Своєю відповіддю МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ та ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ підтвердили факт ігнорування військовим командуванням разом з військовою(вими) адміністрацією(ями) пункту 3 (три) вашої постанови від 29 грудня 2021 р. № 1455, аргументуючи це тим, що вони керуються лише пунктом 5 (п'ять) вашої постанови від 29 грудня 2021 р. № 1455, що тільки підтверджує незаконність встановлюванних ними блокпостів в середені території України (УКРАЇНИ)!

У зв'язку з тим, що блокпости встановленні з порушенням чинного законодавства України (УКРАЇНИ), то всі дії поліції, військових, працівників СБУ та інших, хто несе варту на блокпостах - є незаконними і підпадають під такі статті Кримінального Кодексу України (УКРАЇНИ):
1) Стаття 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань;
2) Стаття 146. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини;
3) Стаття 146-1. Насильницьке зникнення;
4) Стаття 149. Торгівля людьми;
5) Стаття 255. Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній;
6) Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності;
7) Стаття 257. Бандитизм;
8) Стаття 353. Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи;
9) Стаття 356. Самоправство;
10) Стаття 357. Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом
шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження;
11) Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів;
12) Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
13) Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу;
14) Стаття 366. Службове підроблення;
15) Стаття 371. Завідомо незаконні затримання, привід, домашній арешт або тримання під вартою.

З повагою,

Дмитро

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]