будівництво дороги по вул. І. Франка

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Звертаюсь до Вас від імені жителів м.Ладижин вул. Франка з проханням, вирішити нарешті питання щодо упорядочення покриття дороги, особливо при заїзді та виїзді по даній вулиці. Починаючи від буд.№29 та по буд.№39 особливо під час дощів чи сходження снігу утворюються траншеї з болотяної маси в яких буксують машини не говорячи що можна подолати їх пішим ходом. Особливо батькам з колясками та маленькими дітьми.
Жителі вулиці майже всі пенсіонери, тому особливо не нарікають, але чому Міська рада забуває про стару частину міста. Обурює ще і те що під час ремонту водогону у 2020р. було зірвано асфальтове покриття на дорозі яка є головною при розподілі проїзду у вулички у нашому районі, станом на сьогоднішній день утворена та не залагоджена яма розширюється руйнуючи і далі асфальт.
Про ремонт дороги не йде мова оскільки та вона відсутня, йде мова про будівництво дороги. Міська рада виділяє кошти на утеплення будинків нової частини міста, і забуває, що стара частина міста також потребує удосконалення, ремонтів будівництва та змін оскільки і там проживають ЛЮДИ, які сплачують податки і мають такі ж права як і жителі квартир.
Одночасно прошу Ладижинську міську раду не проводити реконструкцію головної площі вартістю понад 20 міліонів гривень, а гроші витратити на те що дійсно потрібно людям зара і те що не може чекати ні місяць ні пів року і навіть рік.

Беручи до уваги вище викладене прошу дати відповіді:
1. Чи виділялись (чи будуть виділятись) кошти на будівництво дороги по вулиці І. Франка?
2. Надати рішення чи документи які підтверджують планове будівництво доріг по місту Ладижин.
3. Скільки коштів закладено до бюджету на будівництво доріг у місті Ладижин і де саме?
4. Прошу направити відповідну комісію на вулицю І. Франка для фіксації стану дорожнього покриття та складання відповідного акту.

З повагою,

Павло

Ладижинська міська рада

Доброго дня!
Вас вітає Ладижинська міська рада!
Дане повідомлення являється підтвердженням того, що електронна кореспонденція надійшла на електронну скриньку міської ради.

Для детальнишої інформації щодо розгляду кореспонденції ви можете зателефонувати за номером 04343 6-17-99.