Чи має дозвільні документи на роботу в нічний час розважальний заклад

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Згідно зі ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» №4004-XII від 24.02.1994 р. з 22 до 8 години на захищених об'єктах, до яких належать і розташовані в межах населених пунктів заклади громадського харчування, забороняється гучний спів і викрики, використання звуковідтворювальної апаратури та інших джерел побутового шуму, проведення феєрверків тощо.

Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.09.1997 р. до відання виконавчих органів місцевих рад належить встановлення за погодженням із власниками зручного для населення режиму роботи підприємств, установ та організацій сфери обслуговування, і вони встановлюють режим роботи розважальних закладів, розташованих у житлових будинках.

Чи отримав кальян-бар "Зебра" (Приватне Підприємство "Пайп Бар "Зебра" Код ЄДРПОУ - 40559221), що провадить свою діяльність за адресою: м. Вишневе, вул. Лесі Українки, 74-В приміщення 303 дозвіл від Вишневої міської ради на роботу в нічний час (після 22-ї години)?

Кальян-бар "Зебра" провадить свою діяльність виключно вночі. Можливо для того, щоб не впадати в поле зору державних органів, адже за даними відкритих реєстрів це підприємство має заборгованість по сплаті податків до місцевого бюджету. А також з 27.01.2019 року не подовжило терміни дії ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями.

З повагою,
Сергій

Вишнева міська рада

1 Attachment