Чи перебував транспортний засіб у розшуку

Ситнік Олександр Володимирович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Чи перебував транспортний засіб – автомобіль марки «Mazda 3», 2007 року випуску, державний реєстраційний номер ВТ 4136 ВМ, номер кузова (VIN) JMZBK14Y281598659, у розшуку станом на 18 березня 2024 року?
2. Якщо перебував:
що є підставою внесення інформації до обліку інформаційної підсистеми «Гарпун» інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України» із зазначенням номеру і дати реєстрації заяви (повідомлення, рапорту, постанови про розшук тощо);
хто є ініціатором розшуку ТЗ із зазначенням прізвища, імені по батькові виконавця, іншого суб’єкта, який є ініціатором розшуку ТЗ (державного або приватного виконавця.

3. Чи перебуває станом на дату реєстрації відповіді на цей запит зазначений автомобіль у розшуку? Якщо не перебуває, що є підставою припинення розшуку (підстава та дата зняття інформації з обліку).

4. Якщо станом на дату реєстрації відповіді на цей запит зазначений автомобіль перебуває у розшуку:
- що було підставою внесення інформації до обліку ІП «Гарпун» із зазначенням номеру і дати реєстрації заяви (повідомлення, рапорту, постанови про розшук тощо);
- який номер і дата реєстрації виконавчого провадження, а також дата винесення постанови про розшук ТЗ, якщо обліку за категорією «розшук ТЗ боржника державним виконавцем" та "розшук ТЗ боржника приватним виконавцем" в ІП «Гарпун» був здійсненний на підстави відомостей про виконавче провадження;
- хто був ініціатором розшуку ТЗ із зазначенням прізвища, імені по батькові, контактний телефон, адреса електронної пошти та найменування органу, який є ініціатором розшуку ТЗ (державного або приватного виконавця).

З повагою,

Ситнік Олександр Володимирович