Чи правомірні дії Оператор ГРМ АТ "КИЇВОБЛГАЗ"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Володимирович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Володимирович

Доброго дня! Чи правомірні дії Оператора ГРМ АТ "КИЇВОБЛГАЗ", якому я передавав показник за використаний мною газ за листопад та грудень 2020 року - 67 куб.м та 105 куб.м . Однак, з незрозумілих причин в платіжці за поставлений в листопаді та грудні місяці 2020 року
природний газ, яку я отримав від свого постачальника – ТОВ «ГПК «Нафтогаз
Трейдинг», обсяг спожитого за ці місяці природного газу становив 69,01 куб.м та 109,20 куб.м., що є значно вище, ніж фактично спожитий мною
обсяг зафіксований лічильником. Таким чином, обсяг спожитого в розрахунковому періоді природного газу
визначається за даними оператора ГРМ, а саме газорозподільного підприємства
з яким я маю укладений договір розподілу природного газу. Газопостачальне
підприємства на має прав та законних підстав додатково нараховувати
віртуальні обсяги газу, який я фактично не споживав. Постанову НКРЕКП №2033 від 06.11.2020 року АТ "КИЇВОБЛГАЗ" виконує тільки з січня 2021 року ! На протязі 2019 та 2020 років я неодноразово звертався до АТ "КИЇВОБЛГАЗ" щоб вони не донараховували мені до фактично використаних мною кубів газу свої , але марно. Я офіційно звертався до НКРЕКП з заявою про те що АТ "КИЇВОБЛГАЗ" не виконує Постанову НКРЕКП №1498 від 23.11.2018 року та отримав офіційну відповідь . В якій заборонено ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КИЇВОБЛГАЗ» при здійсненні обліку природного газу, використаного побутовими споживачами, приводити об’єми природного газу до стандартних умов для здійснення комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачами.
З огляду на наведене, та з урахуванням того, що оператор ГРМ АТ "КИЇВОБЛГАЗ" порушено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання газу ПРОШУ:
- Здійснити проведення позапланової виїзної перевірки дотримання
ліцензійних умов з постачання природного газу АТ "КИЇВОБЛГАЗ" та застосувати передбачені законодавством санкції в разі
виявлення порушень.
- Про результати проведення перевірки та вжиті заходи реагування
повідомляти мене особисто.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З повагою Блізнец Олександр Володимирович. Пенсіонер . м. Біла Церква Київська обл.

Звернення громадян, Антимонопольний комітет України

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

: <[FOI #82005 email]>
Ħ: 12 2021 . 12:35
:
: æ - ͦΦ Ħ ""
 
-------------------

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]