Чи утворювалась Національна поліція

живий мужчина Роман

Доброго дня!

Постановою КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 2 вересня 2015 р. № 641 було утворено Національну поліцію України як центральний орган виконавчої влади.

Постановою КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16 вересня 2015 р. № 730 було утворено територіальні органи Національної поліції, вже без України.

Очевидно, що територіальні органи юридичної особи не можуть бути утворені без попереднього утворення самої юридичної особи.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу повідомити чи утворювався Кабінетом Міністрів України такий орган державної влади або інша юридична особа з назвою - "Національна поліція", не Національна поліція України, а саме Національна поліція

2. Якщо утворювалась то прошу повідомити дату та реквізити (дату, назву та номер) документа яким дана юридична особа була утворена

З повагою,

живий мужчина Роман

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

Відповідь у вкладених файлах.

 

 

показати цитоване

живий мужчина Роман

Доброго дня!

Павло ПОЛЯНСЬКИЙ, немає можливості вважати запит виконаним, оскільки ви не надали інформації чи утворювався Кабінетом Міністрів України конкретний орган державної влади.

Запит на інформацію дуже простий і потребує відповіді на одне питання, а саме чи утворювався Кабінетом Міністрів України такий орган державної влади або інша юридична особа з назвою - "Національна поліція", не Національна поліція України, а саме Національна поліція.

Прошу надати чітку відповідь. Якщо Кабінет міністрів України НЕ утворював такий орган державної влади то так і чітко надайте інформацію, що НЕ утворював.
Якщо утворював то так чітко і напишіть, що утворював.

Якщо Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником даної інформації і не знає які органи державної влади утворені Кабінетом Міністрів України то прошу керуватись частиною третьою статті 22 закону України "Про доступ до публічної інформації" і перенаправити запит до належного розпорядника інформації.

З повагою,

живий мужчина Роман

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

Відповідь у вкладених файлах.

 

 

показати цитоване