Чи відноситься стаж роботи Головного спеціаліста відділу з режимно-секретної роботи апеляційного суду, до стажу роботи у галузі права?

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до ст. 27 ЗУ "Про прокуратуру" прокурором місцевої прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою. Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 27 ЗУ "Про прокуратуру" стажем роботи в галузі права є стаж роботи особи за спеціальністю після здобуття нею вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Прошу надати інформацію та роз"яснити чи зараховується стаж на посаді Головного спеціаліста відділу з режимно-секретної роботи
апеляційного суду, після здобуття освітньо-кваліфікаційним рівня "магістра" за спеціальністю «Право», як стаж роботи в галузі права?

Також повідомляю, що у вимогах до Головного спеціаліста відділу з режимно-секретної роботи апеляційного суду, вимагається вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра у галузі знань «Право» за спеціальністю «Право».

Прошу, взяти до уваги, що у постанові Верховного Суду від 21 серпня 2018 року по справі № 800/540/17 Велика Палата Верховного Суду прийшла до висновку, що характер виконуваних посадових обов'язків ("суто технічні", "не пов'язані з розробленням або застосуванням норм права"), аналіз яких міститься в оскаржуваному рішенні відповідача та в рішенні суду першої інстанції, з огляду на положення частини першої статті 27 Закону N 1697-VII (Перелік N 1697-VII) за умови наявності в особи, яка працює за спеціальністю "Правознавство", вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, не впливає на необхідність зарахування стажу роботи особи на такій посаді до стажу роботи в галузі права.

З повагою,

Ростислав

Луганський апеляційний суд, Апеляційний суд Луганської області

1 Attachment