Чинність законодавства

людина з повними правами: Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 20 ч.2 ст. 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, втиагаю надати наступну інформацію (наступні документи):

Керуючись статтею 40 Конституції України - Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно до статті 19 загальної декларації прав людини - Кожна людина має право на свободу переконань i на вiльне їх виявлення; це право включає свободу безперешкодно дотримуватися своїх переконань та свободу шукати, одержувати i поширювати iнформацiю та iдеї будь-якими засобами i незалежно вiд державних кордонiв.

-- закон про утворення Територіальний Центр Комплектування та Соціальної підтримки (ТЦК та СП) у Сумській області з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до Указу про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19 грудня 1996 року.

-- закон про утворення Конотопський районний Територіальний Центр Комплектування та Соціальної підтримки в місті Конотоп у Сумській області з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до Указу про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19 грудня 1996 року.

Документи повинні містити юридично законний факт створення юридичної особи публічного права, скан-копія документу.

-- закон про мобілізаційну підготовку та мобілізацію з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до Указу про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19 грудня 1996 року.

З повагою,

людина з повними правами: Сергій

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

2 Attachments