Dec

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Лачко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Лачко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо декомунізації.

1. Сума коштів міського бюджету, яка була використана на виконання заходів у зв'язку з перейменуванням міста Дніпродзержинськ у Кам'янське згідно зі Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (далі - Закон).

2. Скільки пам'ятних знаків, дощок було демонтовано на території міста протягом 2015-2016 років на виконання вимог Закону. Перелік демонтованих об'єктів, вартість робіт з демонтажу за рахунок міського бюджету, які підприємства здійснювали демонтаж памятників? Вартість послуг з благоустрію територій, прилеглих до міст демонтажу цих пам'ятників.

3. Скільки підприємств, установ, організацій міськради було перейменовано, скільки виготовлено нових табличок з новими назвами цих установ, яке підприємство здійснювало виготовлення нових табличок, вартість їх виготовлення за рахунок бюджетних коштів.

4. Скільки коштів було витрачено на виготовлення і заміну адресних покажчиків найменувань вулиць? Скільки нових адресних табличок було встановлено з перейменованими назвами вулиць?

5. Скільки вулиць було перейменовано в рамках виконання Закону?

6. Вартість виготовлення нових табличок, розташованих на в'їздах до міста? Яке підприємство їх виготовляло і встановлювало.

7. Вартість послуг з переформлення статутної документації підприємств, установ міськради у зв'язку з виконанням вимог Закону.

8. Вартість нових в'їзних знаків на територію міста, які буде встановлено у 2017 році. Яке підприємство виконає роботи зі встановлення в'їзних знаків?

З повагою,

Денис Лачко

Дніпродзержинська міська рада, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

7 Attachments