Декларації про доходи Надала

Тарас Романів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): довідки про доходи (їхні копії) за 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 років мера м.Тернополя, Надала Сергія Віталійовича.

З повагою,

Тарас Романів

Тарас Романів

Доброго дня!

Переглянувши вашу відповідь (від 15.05.2014 р. №3585/01) на моє звернення щодо надання публічної інформації, повідомляю Вас про те, що, згідно з частиною 6 статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації", і згідно з частинами 2 та 3 статті 5 Закону України "Про захист персональних даних", персональні дані, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, оформленій за формою і в порядку, встановленими Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", не належать до інформації з обмеженим доступом, і відповідно підлягають оприлюденню за запитом.

Крім того в абзаці другому частини першої статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 224-VII від 14.05.2013, Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", чітко вказано що відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, міського голови м. Тернополя, підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради на строк не менше одного року. Оприлюдненню підлягають усі відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, крім відомостей, що віднесені цим Законом до інформації з обмеженим доступом.

А оскільки, на сайті Тернопільської міської ради декларації про доходи Надала Сергія Віталійовича не було оприлюднено згідно з вимогами чинного законодавства, прошу вас, Тернопільську міську раду, як розпорядника відповідної публічної інформації, та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, в задоволенні мого запиту, та наданні мені декларацій про доходи (їхніх копій) за 2010, 2011, 2012, 2013 років, міського голови м. Тернополя, Надала Сергія Віталійовича. Крім цього, як вимагає чинне законодавство, декларації про доходи міського голови повинні бути розміщені на сайті Тернопільської міської ради та бути загальнодоступними широкому загалу. Щоб жителі м.Тернополя, та інші громадяни України, Вас не турбували із відповідними запитами.

Очікую від Тернопільської міської ради оперативної та інформативної відповіді на мій інформаційний запит, на протязі наступних 5 робочих днів з дня подання інформаційного запиту, як це вказано в ч.1 ст.20 Закону України про "Доступ до публічної інформації".

З повагою,

Тарас Романів