Дія Сіті

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Луцюк Ірина Віталіївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Луцюк Ірина Віталіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Додаткові роз’яснення щодо функціонування правового режиму Дія Сіті, а саме, щодо розрахунку середньооблікової кількості гіг-спеціалістів юридичної особи.

1. Скажіть, будь ласка чи враховуються до середньооблікової кількості працівників та гіг-спеціалістів юридичної особи для визначення відповідності вимогам п. 3 частини першої статті 5 Закону України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» від 15.07.2021 № 1667-IX (далі – Закон № 1667) наступні категорії гіг-спеціалістів:

1.1) гіг-спеціаліст, що перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, якщо у звітному місяці гіг-спеціаліст не отримував жодних інших виплат окрім оплати за перерву у виконанні робіт (наданні послуг) у зв’язку з вагітністю та пологами;

1.2) гіг-спеціаліст, який тимчасово не виконує для резидента Дія Сіті жодної роботи (перебуває в неоплачуваній перерві) і за звітний місяць винагорода йому не нараховувалась;

1.3) гіг-спеціаліст, який у звітному місяці перебував в щорічній оплачуваній перерві протягом усього місяця і не отримував інших виплат окрім оплати за перерву у роботі.

1.4) гіг-спеціаліст, який у звітному місяці не працював у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю і не отримував інших виплат окрім допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Наприклад, якщо юридична особа резидент Дія Сіті має 1 штатного працівника і 8 гіг-спеціалістів, один з яких має перерву у виконанні робіт (наданні послуг) у зв’язку з вагітністю та пологами або з інших причин та не отримує винагороду, то:

чи відповідає резидент Дія Сіті вимогам Закону № 1667 щодо середньооблікової кількості працівників та гіг-спеціалістів?

2. Якщо у звітному місяці перелічені вище категорії гіг-спеціалістів не отримували жодних виплат у вигляді винагороди за гіг-контрактом, а лише компенсаційні виплати за оплачувану перерву у роботі, чи потрібно їх враховувати при визначенні середньої місячної винагороди працівникам та гіг-спеціалістам відповідно до п. 12 частини першої статті 1 і п. 2 частини першої статті 5 Закону № 1667.

Наприклад, якщо юридична особа резидент Дія Сіті має 1 штатного працівника і 9 гіг-спеціалістів, винагорода працівника і 8 гіг-спеціалістів за поточний місяць становить 1200 євро кожного, а гіг-спеціаліст має перерву у виконанні робіт (наданні послуг) у зв’язку з вагітністю та пологами або з інших причин та не отримує винагороду, то:

чи буде відповідати резидент Дія Сіті критеріям вимогам Закону № 1667 щодо середньої місячної винагороди працівникам та гіг-спеціалістам і чи не потрібно враховувати гіг-спеціаліста, який має перерву і не отримував виплат у вигляді винагороди за виконану роботу, при розрахунку середньої місячної винагороди?

З повагою,

Луцюк Ірина Віталіївна

thedigital, hello, Міністерство цифрової трансформації України

Ваш лист відправлений на поштову скриньку [1][Міністерство цифрової трансформації України request email]
отримано та його буде розглянуто в установленому порядку.
—————————————
Це повідомлення згенеровано автоматично та відповіді не потребує.

--
З повагою, команда Мінцифри!

References

Visible links
1. mailto:[Міністерство цифрової трансформації України request email]

Вітаю .Ваш запит зареєстровано  за номером 139 (з) від 27.03.2024

 

From: thedigital, hello <[Міністерство цифрової трансформації України request email]>
Sent: Wednesday, March 27, 2024 2:03 PM
To: zapyt <[email address]>
Subject: Fwd: Інформаційний запит - Дія Сіті

 

 

показати цитоване

Луцюк Ірина Віталіївна

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на запит, зареєстрований за номером 139 (з) від 27.03.2024.

З повагою,

Луцюк Ірина Віталіївна

Відповідь на ваш запит знаходиться на підпису у керівництва

показати цитоване