Діяльність адміністративої комісії при виконавчому комітеті Калуської міської ради

Василь Хоцинський

Шановний Калуська міська рада,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо адміністративої комісії при виконавчому комітеті Калуської міської ради:

1. Скільки протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП надійшло до адміністративої комісії при виконавчому комітеті Калуської міської ради у 2015 році? Чим (і у якій кількості) завершився їх розгляд (винесення постанови про накладення адміністративного стягнення, винесення постанови про закриття справи, які адміністративні стягнення застосовані[попередження штраф], сплата штрафу добровільно, направлення до ДВС, оскарження, подальше скасування).

2. Скільки протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП надійшло до адміністративої комісії при виконавчому комітеті Калуської міської ради у 2015 році складених на території Львівської області? Чим (і у якій кількості) завершився їх розгляд (винесення постанови про накладення адміністративного стягнення, винесення постанови про закриття справи, які адміністративні стягнення застосовані[попередження штраф], сплата штрафу добровільно, направлення до ДВС, оскарження, подальше скасування).

3. Скільки протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП надійшло до адміністративої комісії при виконавчому комітеті Калуської міської ради у 2016 році? Чим (і у якій кількості) завершився їх розгляд (винесення постанови про накладення адміністративного стягнення, винесення постанови про закриття справи, які адміністративні стягнення застосовані[попередження штраф], сплата штрафу добровільно, направлення до ДВС, оскарження, подальше скасування).

4. Скільки протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП надійшло до адміністративої комісії при виконавчому комітеті Калуської міської ради у 2016 році складених на території Львівської області? Чим (і у якій кількості) завершився їх розгляд (винесення постанови про накладення адміністративного стягнення, винесення постанови про закриття справи, які адміністративні стягнення застосовані[попередження штраф], сплата штрафу добровільно, направлення до ДВС, оскарження, подальше скасування).

З повагою,

Василь Хоцинський