Діяльність КМНО Солонець Т.М.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аліна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо підстав зупинення дільяності приватного нотаріуса КМНО Солонець Т.М. та часу (з якої дати та на який термін), на який її дільність зупинено.

Чи мала право приватний нотаріус КМНО Солонець Т.М. вчиняти нотаріальні дії 22.12.2021 року, а саме видавати виконавчий напис?

З повагою,

Аліна Родічєва

Центральне міжрегіональне управління міністерства юстиції (Київ)

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!
Здається, у наданій мені відповіді є помилка у році, в тексті « Відповідно до наказу Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) No 1864/6 від 22.12.2021 нотаріальну діяльність приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Солонець Тамари Миколаївни зупинено з 22.12.2022 у зв’язку з необґрунтованою відмовою приватного нотаріуса від надання документів для перевірки організації нотаріальної діяльності та виконання правил нотаріального діловодства до усунення цієї обставини.»
Наказ No 1864/6 був прийнятий у 2021 році, а про зупинення діяльності вказано 2022 рік. Заздалегідь дякую за наданий час для виправлення помилки.

З повагою,

Аліна

Центральне міжрегіональне управління міністерства юстиції (Київ)

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]