Діяльність комісії Кремінської міської ради сьомого скликання з питань реалізації державної регуляторної політики

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копії протоколів засідань комісії Кремінської міської ради сьомого скликання з питань реалізації державної регуляторної політики за 2017-2018рр.
2.Копії експортних висновків комісії Кремінської міської ради сьомого скликання з питань реалізації державної регуляторної політики за 2017-2018рр.(за виключенням експертних висновків,розміщених на офційному сайті http://www.kremrada.gov.ua/index.php/reg...).

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та запитувану інформацію/документи прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]