Діяльність комісії з питань призначення щорічної грошової допомоги в разі інвалідності деяким категоріям осіб

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги п.2,п.8 Положення про комісію з питань призначення щорічної грошової допомоги в разі інвалідності деяким категоріям осіб,на яких поширюється дія Закону України “ Про статус ветеранів війни,гарантії їх соціального захисту”, затвердженого розпорядженням голови Луганської ОДА-керівника ОВЦА від 03.11.2017р. № 810,Порядок призначення щорічної грошової допомоги в разі інвалідності деяким категоріям осіб,на яких поширюється дія Закону України “ Про статус ветеранів війни,гарантії їх соціального захисту”, затвердженого розпорядженням голови Луганської ОДА-керівника ОВЦА від 06.09.2017р. № 635,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копії протоколів комісії з питань призначення щорічної грошової допомоги в разі інвалідності деяким категоріям осіб,на яких поширюється дія Закону України “ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” за 2018 рік.
2.Копію звіта комісії за 2018 рік (за наявності),або копії квартальних звітів.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
Нагадую,що відповідно до ч.5 ст.6 З.У. "Про доступ до публічної інформації":" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, ... у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно."

В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

1 Attachment

--
З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації