Діяльність комісії з визначення переліку власників особистих селянських господарств,які мають право на отримання часткової компенсації витрат на закупівлю установок індивідуального доїння

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги п.2,п.п.2 п.6 Положення про Комісію з визначення переліку власників особистих селянських господарств,які мають право на отримання часткової компенсації витрат на закупівлю установок індивідуального доїння,затвердженного розпорядженням голови Луганської ОДА-керівника ОВЦАвід 29.01.2018р. № 69,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копії протоколів комісії з визначення переліку власників особистих селянських господарств,які мають право на отримання часткової компенсації витрат на закупівлю установок індивідуального доїння за 2018 рік.
2.Копію звіта комісії за 2018 рік (за наявності),або копії квартальних звітів.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
Нагадую,що відповідно до ч.5 ст.6 З.У. "Про доступ до публічної інформації":" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, ... у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно."

В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

2 Attachments

З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації