Діяльність Комітету з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги п.2,п.6 Положення про Комітет з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року,затвердженого розпорядженням голови ОДА-керівника ОВЦА від 07 липня 2016р. № 395,враховуючи,що на офіційному сайті Луганської ОДА-ОВЦА за посиланнями http://loga.gov.ua/oda/about/depart/econ... , http://loga.gov.ua/oda/about/depart/econ... запитувана інформація/документи відсутні,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії протоколів Комітету з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року,за 2018 рік

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

2 Attachments

--
З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації