Діяльність позаштатних радників.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги п.2,п.6,п.7,п.10,п.11 Положення про позаштатних радників голови обласної державної адміністрації-керівника військово-цивільної адміністрації з питань екології, агро-промислового розвитку,взаємодії з засобами масової інформації , затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації-керівника військово-цивільної адміністрації від 19.03.2018р. № 206,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Дані щодо складу позаштатних радників голови обласної державної адміністрації-керівника військово-цивільної адміністрації з питань екології, агро-промислового розвитку,взаємодії з засобами масової інформації станом на грудень 2018 р.
2.Перелік заходів,що проводились в облдержадміністрації в 2018 році,в яких приймали участь позаштатні радники в межах компетенції.Дані прошу надати в наступному форматі : ПІБ позаштатного радника,назва заходу,дата та місце проведення.
3.Копії звітів позаштатних радників голови обласної державної адміністрації-керівника військово-цивільної адміністрації за 2018 рік.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

2 Attachments

--
З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації