Діяльність робочої групи з питань захисту прав інвесторів,протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги п .13 Положення про робочу групу з питань захисту прав інвесторів,протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств,затвердженого розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації від 05.02.2009 р. № 94,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копії протоколів робочої групи з питань захисту прав інвесторів,протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств за 2018 рік.
2.Копію звіта комісії за 2018 рік (за наявності).

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236