Дистанційне та онлайн навчання

Віталій Андрієвський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про забезпечення ліцею "ЕКО" №198 СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА (далі – ліцей "ЕКО") засобами для здійснення дистанційного та онлайн навчання (комп'ютери, планшетні комп'ютери, тощо) для педагогічного складу та учнів із зазначенням окремо по кожній позиції їх кількості та вартості, а також їх дати поставки до ліцею "ЕКО".
2.Надати інформацію про забезпечення навчальних кабінетів підключенням до інтернету для можливості забезпечення педагогічними працівниками дистанційного та онлайн навчання із зазначенням по кожному навчальному кабінету.
3. Надати накази та розпорядження директора ліцею "ЕКО" №198 за період 2020-2021 навчального року про запровадження дистанційної форми навчання.
4. Надати накази та розпорядження директора ліцею "ЕКО" №198 за період 2020-2021 навчального року про запровадження онлайн навчання в навчальному закладі.

З повагою,

Віталій Кримовський

Управління освіти,

1 Attachment