Дніпропетровські ТЦК та СП

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) надайте відомості щодо правосуб’єктності "Амур-Нижньодніпровський РТЦК та СП" або "Амур-Нижньодніпровський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки" з кодом ЄДРПОУ 09930189;

2) надайте відомості щодо правосуб’єктності "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОТЦК ТА СП" або "Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки" з кодом ЄДРПОУ 08353525";

3) надайте відомості щодо правосуб’єктності "Індустріальний РТЦК та СП" або "Індустріальний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки".

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит про надання публічної інформації за належністю, відповідно до вимог вашого Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).
Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

З повагою, Масюк Наталія Олександрівна.

СКИБА Олександра Федорівна,

1 Attachment

20.05.2024 (. /-1100-24) -, .
.
,
. 044 287 06 72

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]