Дніпровський метрополітен та його будівництво

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єгор Мороз, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Бюджет та фінансовий план "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради на 2018 рік з вказанням статей видатків
2. Перелік інвентаря, майна, приміщень що знаходяться на балансі КП "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради та штатний розклад зазначеного підприємства
3. Напрямки використання коштів на поповнення статутного фонду КП культури "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради у 2017 та 2018 році.
4. Бюджет та фінансовий план "ДНІПРОМЕТРОБУД" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2018 рік з вказанням статей видатків
5. Перелік інвентаря, майна, приміщень що знаходяться на балансі КП "ДНІПРОМЕТРОБУД" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та штатний розклад зазначеного підприємства
6. Напрямки використання коштів на поповнення статутного фонду КП "ДНІПРОМЕТРОБУД" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у 2018 році.
7. Щодо суми використаних коштів у 2016, 2017 та 2018 роках на виконання заходів "Інвестиційного проекту "Завершення будівництва метрополітену у місті Дніпропетровську" (в тому числі "Корегування проекту "Будівництво першої черги метрополітен у м. Дніпропетровську та нагляд за виконанням будівельних робіт)".
8. Також прошу вказати суми коштів які були витрачені в 2016, 2017 та 2018 роках з міського бюджету Дніпра на виконання будівельних робіт на об'єктах будівництва нових станцій "Театральна", "Центральна", "Музейна", в тому числі суми витрат на проведення проектних робіт.
9. Суми коштів які були витрачені з міського та державного бюджету (при наявності такої інформації) на обслуговування кредиту від європейських фінансових структур на добудову метрополітену в місті Дніпро.

З повагою,

Єгор Мороз

Дніпровська міська рада

1 Attachment

З повагою, сектор діловодства департаменту!

Департамент Благоустройства,

2 Attachments

Надсилаємо відповідь на № 4/3-1182 від 28.08.2018