Додатки до Протоколу № 2 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації від 11 травня 2019 року

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Красовська Надія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Красовська Надія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

11 травня 2019 року відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Волинській облдержадміністрації і складений Протокол №2.

Згідно нього було Затверджено «Рекомендації щодо відлову та контролю за утриманням безпритульних тварин» згідно додатку 1.

1) Директор громадської організації «Порятунок чотирилапих» мав:
а) постійно Забезпечити безумовне виконання «Рекомендації щодо відлову та контролю за утриманням безпритульних тварин»;

б) Терміново Укласти угоду з Луцькою районною та міською державними лікарнями ветеринарної медицини на клінічний огляд відловлених тварин, дезінфекцію транспортних засобів, приміщень, інвентарю;

в) Терміново Укласти угоду з Волинською регіональною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на лабораторні дослідження передбачені ветеринарними заходами, контроль якості дезінфекції.

г) на постійній основі до 1 числа кожного місяця Забезпечити подання до Луцького районного, міського управлінь ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області щомісячної звітності щодо проведення відповідних заходів під час утримання тварин згідно додатку 2.

2) Начальники Луцького районного, міського управлінь ГУ Держпродспожислужби у Волинській області (Крук В.Ю., Татушко В.І.) на постійній основі до 4 числа кожного місяця надавати узагальнену інформацію ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області про здійснення контролю за діяльністю ГО «Порятунок чотирилапих».

3) Керівники органів місцевого самоврядування вчасно мають повідомляти про укладені договори з ГО «Порятунок чотирилапих» районним, міськрайонному та міським, управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області;

4) Районні, міськрайонні та міські управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області:
а) Постійно здійснювати контроль за проведенням обов’язкового щеплення проти сказу собак, а в неблагополучних пунктах всіх сприйнятливих тварин.

б) Постійно проводити ветеринарно-освітню роботу серед населення з питань профілактики сказу через засоби масової інформації.

Прошу надати копії Додатків 1 та 2 до цього протоколу, а також копії підтверджуючих документів на виконання Протоколу згідно вказаних у зверненні пунктів 1-4 та їх підпунктів від дати затвердження цього Протоколу № 2 до 1 березня 2021р.

З повагою,

Красовська Надія

Волинська обласна державна адміністрація

2 Attachments

() , :
1792/57/2-21 : 10.03.2021

:
³ 81/57/1-21 .

ϳ: (<[email address]>)

""

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Красовська Надія

Доброго дня!
Прийшли 2 файли, але їх неможливо відкрити. З'являються одні символи без тексту.

З повагою,

Красовська Надія