Договір Аренди

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Максим Нестеренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Максим Нестеренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Попівка – село, центр сільської ради, розташоване за 30 км. від Канева та за 25 км. від с. Таганча. Площа населеного пункту 200,4 га. Кількість населення 115 зареєстрованих, 98 – проживаючих осіб, кількість дворів, в яких проживають люди – 46. Із 2017 року входить до складу Степанецької ОТГ, обов’язки старости в Попівському старостинському окрузі виконує Ніна Іванівна Савчук.
В цьому селі, в мене знаходиться будинок та земельна ділянка. Після виходу на пенсію, я планую оселитися у даному селі.
Орендарі паїв сільськогосподарського призначення постійно користуються водоймами, а саме ставками для поливу урожаю. Ставками які знаходяться у селищі Попівка. Забирають звідти воду.
Одним з основних прав орендаря ставка є право регульоване пунктом 2 статті 43 ВКУ - використання водних об'єктів на умовах оренди. Також цією статтею передбачено і інші права, наприклад, вимагати від власника орендованого водойми підтримки належної якості води за умовами водокористування.
Якщо говорити про права відпочиваючих або місцевих жителів, то вони мають право, згідно зі статтею 51 ВКУ на інформацію, як від місцевих рад про встановлені ними правила, що обмежують загальне водокористування, так і від орендаря про умови водокористування, а також про встановлені обмеження загального водокористування на водному об'єкті.
Відтак мене цікавить, чи є договір оренди на користування водоймами у Попівському старостинському окрузі та на яких умовах був укладений. Оскільки мені б хотілося, щоб орендарі розчистили джерела, запустили рибу, розчистили саму водойму, а вже потім користувалися ставками з метою поливу свого врожаю.
Якщо такого договору не має, прошу зобов’язати його укласти та надати мені-запитувачу для ознайомлення. А також зобов"язати розробити паспорт водного об'єкта у вказаному населеному пункті.

З повагою,

Максим Нестеренко

Держводагентство, Державне агентство водних ресурсів України

1 Attachment