Договір оренди приміщення з ТОВ "ЧОЕК"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Годунова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Годунова

Доброго дня!
Уповноваженній посадовій особі.

Запит №20-1-0921

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати належним чином завірену фотокопію договору оренди приміщення за адресою м.Чернівці вул.Лесі Українки , буд. 5 з юридичною особою ТОВ "ЧОЕК" код ЄДРПОУ 42102122.
Відповідь із зазначенням номера вхідного документу-запита надати по суті під страхом покарання за лжесвідчення та відшкодування за рахунок органів місцевого самоврядування, як зазначено в ст.56 Конституції України матеріальної та моральної шкоди, завданної незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
Відповідь згідно хронології питань направити у законом встановлений строк. У випадку, якщо не володієте інформацією, направити даний запит до Розпорядника Інформації про що повідомити запитувача данної інформації.
Зміст відповіді на запит, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com

Без обороту на мене та мій Рід. Без обороту на власність.

З повагою,
Жінка в правовому статусі Людина, власниця імені Тетяна та прізвища чоловіка Годунова

Управління комунальної власності міської ради,

1 Attachment