Договори

Жінка Ірина

Доброго дня!

На підставі норм міжнародного права, статей 34 та 40 Конституції України, статей 3, 4, 5, 21, 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Договір укладений між юридичною особою з назвою ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ та Міністерством освіти і науки України.

2) Договір укладений між юридичною особою з назвою ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ та Управлінням освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.

3) Договір укладений між юридичною особою з назвою ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ та КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА.

4) Договір укладений між юридичною особою з назвою ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ та юридичною особою з назвою СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА № 71 М. КИЄВА, код ЄДРПОУ 21622191, Україна, місто Київ, ПРОВУЛОК ПОЛЬОВИЙ, будинок 10, індекс 03057.

5) Договір укладений між юридичною особою з назвою ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ та виконавчим органом Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит про надання публічної інформації за належністю, відповідно до вимог вашого Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).

Попереджаю, що все, що розміщено на веб-сайтах не має юридичної сили (ст.94 Кодексу адміністративного судочинства від 06.07.2005 № 2747-IV), тому забороняю надавати посилання на веб-сайти, веб-сторінки тощо.

Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

Автор: Ірина

info mail, Інститут освітньої аналітики Міністерства освіти і науки України

1 Attachment

Добрий день!
На Ваше звернення від 22.02.2024 Державна наукова установа «Інститут
освітньої аналітики» надсилає інформацію (у вкладенні).

З повагою

Лариса Лопатинська,

провідний фахівець відділу

адміністративної роботи

Державної наукової установи

«Інститут освітньої аналітики»

(044) 4869851