Договори та протоколи до них між МінЦифрою, МВС, МОЗ, СБУ та іншими

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступні документи:

1. Порядок електронної інформаційної взаємодії між Міністерством цифрової трансформації та Міністерством внутрішніх справ України від 06.04.2020 з усіма Протоколами до Порядку (включно з Протоколом № 3);

2. Угоду про інформаційну взаємодію між Міністерством цифрової трансформації та Міністерством охорони здоров'я з усіма Протоколами до Угоди;

3. Порядок інформаційної взаємодії між Міністерством цифрової трансформації та Службою безпеки України;

4.Порядок інформаційної взаємодії між Міністерством цифрової трансформації та державною установою “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”.

5. Перелік інших нормативних актів, розроблених на виконання п. 8 Постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" в частині, що стосується покладеного на Міністерство цифрової трансформації обов'язку з розроблення порядку інформаційної взаємодії Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з іншими інформаційними системами.

Дякую заздалегідь!
З повагою,
Оксана Приходько,
директор мНУО Європейська Медіа Платформа
+380 50 3532911

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment