Документація по тендерам/додатковим договорам про підтримку OctoberfestCMS

Роговський Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На сайті кіберполіціі (Режим доступу: - https://mvs.gov.ua/uk/press-center/news/... ) повідомлено про хакерську атаку на урядові сайти від 14.01.2022 р.
По інформаціі зі ЗМІ (Режим доступу:- https://www.epravda.com.ua/news/2022/01/...) повідомлено про, кешування сторінки компанії в Google показало, що ТОВ "Комп'ютерні інформаційні технології" створювало інтернет-ресурси для майже 40 державних органів, установ і організацій,які були вражені.
По іншій інформаціі зі ЗМІ (Режим доступу:- https://tech.liga.net/ukraine/article/ka...), вказано про враження семидесяти сайтів.
Microsoft висловили припущення (Режим доступу:- https://www.microsoft.com/security/blog/...), що взлом сайтів через вразливвсть CMS OctoberCMS є прикриттям
для більш масованоі атаки.
Пунктом 1.2 Порядку функціонування веб-сайтів органів центральноі виконавчої влади затвердженого Наказом Державного комітету інформаційної політики,телебачення і радіомовлення України, Державного комітету зв'язку та інформатизації України 25.11.2002 N 327/225, який для ЦОВВ є загальним актом визначено, структура головної сторінки веб-сайту органу виконавчої влади повинна відповідати структурі головної сторінки Єдиного веб-порталу.
Функціонування сайтів на урядових ресурсах має відбуватись належним чином. Точки надання послуг, які мають власний веб-сайт мають забезпечувати правильність та частоту оновлення інформаціі на своіх веб-сайтах.
Наголошуємо, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Прошу розглянути даний інформаційний запит з урахуванням вищевикладеного у виду відсутності повного звіту про вчинені річні закупівлі та надати копіі (фотокопії) наступних документів:
всю документацію по тендерам/додатковим договорам про підтримку, даби було зрозуміло (задоволення соціального запиту шляхом усунення правовоі невизначенності) хто причетний до атаки шляхом ігнорування вразливості - фірма-підрядник чи інформаційні відділи організацій, які мали здійснити це самостійно.

З повагою,

Роговський Андрій

Звернення громадян, Антимонопольний комітет України

14 Attachments

18

--------------------------------------------------------------------------

: <[FOI #99143 email]>
: 18 2022 . 14:13:47
:
: - / OctoberfestCMS
 
!

1, 13, 19, 20 13 2011 , , ( ):

( : -
[1]https://mvs.gov.ua/uk/press-center/news/...
) 14.01.2022 .
̲ ( :- [2]https://www.epravda.com.ua/news/2022/01/...) , Google , "'
㳿" - 40 , , .
  ̲ ( :-
[3]https://tech.liga.net/ukraine/article/ka...),
.
Microsoft ( :-
[4]https://www.microsoft.com/security/blog/...),
CMS OctoberCMS
.
  1.2 - , , ' 25.11.2002 N 327/225, , -               -.
. , - -.
,    5 6   , , , , , , , , - , .
ﳳ (ﳿ) :
/ , ( ) - - , .

,

-------------------------------------------------------------------

, .
[FOI #99143 email]

Is [Антимонопольний комітет України request email] the wrong address for Freedom of Information requests
to ? If so, please contact us using this form:
[5]https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

! -

-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. https://mvs.gov.ua/uk/press-center/news/...
2. https://www.epravda.com.ua/news/2022/01/...
3. https://tech.liga.net/ukraine/article/ka...
4. https://www.microsoft.com/security/blog/...
5. https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]